Studio piosenki Harmonia

Zajęcia wokalne dla dzieci są prowadzone w małej grupie. Podczas zajęć dzieci uczą się prawidłowej emisji głosu, pracy w zespole, ćwiczą dykcję, pracują nad poczuciem rytmu. Występy na koncertach i konkursach pomagają dzieciom nabrać doświadczenia scenicznego.

Nauka gry na instrumentach

Sekcja muzyczna oferuje naukę gry na fortepianie, keyboardzie, gitarze (klasycznej, akustycznej, elektrycznej) oraz naukę śpiewu. W trakcie zajęć uczniowie doskonalą umiejętności praktyczne, a także poznają teorię muzyki, w tym zapis nutowy. Regularnie organizowane są koncerty, w czasie których młodzi muzycy mogą zaprezentować swoje osiągnięcia.

Ceramika

Pracownia ceramiki łączy techniki form przestrzennych – rzeźba, płaskorzeźba, odlew z gipsu, formowanie przestrzenne z różnych materiałów. Podstawą programu jest formowanie w masach ceramicznych, szkliwienie, dekorowanie angobą.

Dekoratornia

Zajęcia plastyczne związane są z rzemiosłem artystycznym i dekoratorskim, inspirowane epokami i kierunkami w sztuce. Podczas pracy dzieci tworzą biżuterię, kolekcje mody, elementy dekoracyjne wystroju wnętrz itp.

Plastyka

Program dostosowany do wieku dzieci. Praca w rożnych technikach plastycznych. Doskonalenie warsztatu malarskiego, rysunkowego, graficznego i rzeźbiarskiego. Techniki wizualne: fotografia artystyczna, animacja poklatkowa.