Pracownicy

DYREKTOR: Teresa Grzybowska

Wykształcenie:

 • Studia wyższe : socjologia na Uniwersytecie Jagiellońskim: magister socjologii 1984, historia sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim.
 • Studium Pedagogiczne 1986 r.
 • Studia Podyplomowe: Organizacja i Zarządzanie Oświatą Samorządową na Politechnice Krakowskiej 2001
 • Praca dydaktyczna: edukacja obywatelska; projekt edukacyjny „Uczeń – Obywatel” (od 2006 roku)

Funkcję Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury pełni od 1 II 1996 roku.

Zainteresowania:  podróże, fotografia, malarstwo , szczególnie impresjonizm.

O sobie: Bardzo lubię pracę z młodzieżą, od której dużo się uczę i czerpię energię.

 

ZASTĘPCA DYREKTORA D.S. PEDAGOGICZNYCH: Małgorzata Czub

Wykształcenie:

 • Studia magisterskie  kierunek -pedagogika –  Uniwersytet Jagielloński.
 • Studia podyplomowe kierunek – logopedia Akademia Pedagogiczna.
 • Kurs kwalifikacyjny – Organizacja i zarządzanie w oświacie.
  Dodatkowe kursy: LOGORYTMIKA – ruch słuch słowo – kurs uprawniający do prowadzenia zajęć logarytmicznych.
  Warsztaty “Moje sylabki – wczesna nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną prof. J. Cieszyńskiej”.

Zainteresowania: spacery po górach, joga, jazda na rowerze.

O sobie: Uwielbiam przebywać na łonie natury, dlatego też kocham góry, morze i podróże. W wolnej chwili jeżdżę na rowerze, ćwiczę jogę, spaceruję z psem, czytam książki.

 

GŁÓWNA KSIĘGOWA: Bogusława Woźniak

Odpowiada za gospodarkę finansową MDK, czuwa nad prawidłowością  wydatkowania środków znajdujących się budżecie placówki.

Wykształcenie: Akademia Ekonomiczna w Krakowie

Zainteresowania: podróże, chodzenie po górach

KIEROWNIK GOSPODARCZY: Monika Jędrosz

Odpowiada za planowanie i koordynację procesów administracyjnych w MDK. Prowadzi dokumentację kadrową, odpowiada za komunikacja wewnątrz placówki i przebieg informacji, organizuje działania podległych pracowników.

Wykształcenie: Policealne Studium Ekonomiczne.

Zainteresowania:  praca w ogrodzie, jazda konno, chodzenie po górach i opieka nad zwierzętami. Jest właścicielką 9 kotów i psa.

 

KIEROWNIK ORGANIZACJI IMPREZ I PROMOCJI: Bożena Partyła

Odpowiada za promocję i reklamę imprez MDK, organizuje działania podległych pracowników.

Wykształcenie: Magister socjologii Uniwersytet Jagielloński

Zainteresowania: wycieczki górskie, spacery, podróże.

 

 

NAUCZYCIELE:

Agnieszka Jastrzewska – nauczycielka – choreografka

Wykształcenie:

 • Studia Magisterskie, Wydział Pedagogiki i Psychologii, Filia Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku
 • Studia Podyplomowe, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej –Zarządzanie Edukacją, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Kursy i szkolenia:  2-letni Kurs Kwalifikacyjny instruktora tańca współczesnego,  4-letni program edukacyjny w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu, Kurs „Menedżer czasu wolnego dla dzieci i młodzieży”, Certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego na poziomie Advanced 2

Zainteresowania: Interesuje mnie rozwój osobisty, aktywność fizyczna, muzyka, zarówno jej słuchanie, jak i gra na pianinie, gitarze. Lubię podróżować, poznawać nowe kierunki i kulturę, a wieczorami oglądać komedie, filmy dokumentalne i filmy psychologiczne.

O sobie: Obok nauczania, pracy nad techniką i tworzenia choreografii, interesuje mnie rozwijanie potencjału twórczego dzieci, ich osobowości, kreatywności, inspirowanie do budowania relacji i integracji, uwrażliwianie na ludzi, na piękno, sztukę oraz kształcenie empatii względem innych.

Aneta Kita – nauczycielka – choreografka

Wykształcenie:

 • Studia magisterskie na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku taniec, specjalność choreografia i teoria tańca
 • Studia licencjackie na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Taniec, specjalność choreografia i technika tańca
 • Ukończenie studium pedagogicznego przy studiach I stopnia
 • Ukończenie Szkoły Baletowej w Krakowie
 • Udział w projekcie doskonalenia zawodowego ,,Polski tancerz tańca współczesnego’’ w Łodzi
 • Ukończenie kursu instruktora tańca ze specjalizacją taniec jazzowy w Egurrola Dance Studio w Warszawie
 • Ukończenie kursu instruktora tańca, zakres ogólny, w Opolu

Zainteresowania: fotografia, szczególnie fotografia tradycyjna i szlachetna. Specjalizuję się w cyjanotypii, jednej z najstarszych technik fotograficznych, w tej technice obroniłam dyplom na zakończenie nauki w studium fotograficznym.

Magdalena Żmuda-Kozłowska – nauczycielka – choreografka

Wykształcenie:

 • Absolwentka teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także studiów podyplomowych: Zarządzanie w oświacie (Uniwersytet Jagielloński) i Artystyczna Kreacja Tańca i ruchu (AWF, Kraków).
 • Absolwentka Społecznej Szkoły Baletowej w Krakowie (klasa prof. Marty Mirockiej). Warsztat tańca klasycznego doskonaliła pod okiem specjalistów takich jak:  Alina Towarnicka, Wacław Niedźwiedź i Michail Zubkow. Wiedzę i umiejętności w zakresie tańca dawnego czerpała od specjalistów: Barbary Sparti, Any Yepes, Marie Genevieve Masse, Marie-Claire Bär Le Corre, Barbary Segal, a także Romany Agnel i Dariusza Brojka. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tańców polskich prowadzonych przez Leszka Rembowskiego.
 • W latach 2009 – 2015 tancerka Baletu Dworskiego Cracovia Danza. Wraz z Baletem Cracovia Danza brała udział w licznych koncertach i spektaklach w kraju i zagranicą (m.in. Francja, Niemcy, Austria, Belgia, Węgry, Włochy, Rosja, Litwa, Ukraina, Stany Zjednoczone, Chiny, Indie). W ramach działalności edukacyjnej Baletu występowała w programach i koncertach dla dzieci organizowanych przez Filharmonię Narodową w Warszawie oraz Filharmonię Krakowską, wielokrotnie prowadziła warsztaty taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych dzieląc się swoją wiedzą i taneczną pasją.
 • Od 2002 roku nauczyciel tańca w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie.  Założycielka Zespołu Baletowego Relevé

Zainteresowania: miłośniczka podróży, książek i pięknej muzyki.

O sobie: Nauczyciel z pasją.  Kreatywna, twórcza, otwarta, z głową pełną pomysłów. Autorka wielu scenariuszy i projektów artystycznych realizowanych zarówno w naszej Placówce, jak i wielu innych miejscach.

Ewa Twardowska – nauczycielka tańca sportowego

 • Tancerka klasy międzynarodowej „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych,
 • Finalistka Mistrzostw Polski,
 • Akademicka Vice Mistrzyni Polski,
 • Wielokrotna Mistrzyni Okręgu Małopolskiego,
 • Zawodniczka i finalistka wielu prestiżowych zawodów krajowych i zagranicznych,
 • Instruktor tańca sportowego, nowoczesnego oraz fitness,
 • Sędzia PZST – Polskiego Związku Sportu Tanecznego kat I w tańcu sportowym oraz nowoczesnym,
 • Nauczyciel i pedagog od 2005 roku.
 • Kierownik obozów i kolonii.

 

Faustyna Filipska – nauczycielka tańca baletowego i rytmiki

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku kompozycja i teoria muzyki, specjalność rytmika oraz choreografii i techniki tańca w Akademii Muzycznej  w Łodzi. Obecnie studentka studiów magisterskich na specjalności rytmika w Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie.

O sobie: W swojej twórczości artystycznej jak i dydaktycznej, łączę świat muzyczny i ruchowy, uwrażliwiając tym samym dzieci i młodzież na piękno i dogłębne zrozumienie obu tych dziedzin. Podczas pracy wykorzystuję metodę Emila Jaques-Dalcroze’a czyli nauczanie oraz przeżywanie muzyki poprzez doświadczenie ruchowe a ruch stanowi przecież podstawę w prawidłowym rozwoju dziecka i towarzyszy mu od najmłodszych lat.

Violetta Onderka – nauczycielka rytmiki

Wykształcenie:

 • Absolwentka nauczania początkowego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz  Studiów Podyplomowych z pedagogiki przedszkolnej z rytmiką.
 • Ukończyła wiele form szkoleń i warsztatów rozszerzających wiedzę o tańcu i pracy z dziećmi m.in. „Tańce w kręgu dla najmłodszych”,  „Piosenki i zabawy na jesień i zimę”, „Stare i nowe zabawy dywanowe cz.1, cz.2”, „ Zabawy na jesień i zimę wg Bati Strauss”, „Ekspresja muzyczno-ruchowa dzieci na podstawie aktywnego słuchania muzyki”, „Twórcze zabawy w edukacji regionalnej”, „Jak bawić się muzyką”, „Tańce regionalne i europejskie”

O sobie: Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji i wciąż motywuje do poszukiwania nowych pomysłów do wykorzystania na zajęciach rytmicznych. Czas wolny lubię spędzać aktywnie zgodnie z zasadą – ruch to zdrowie.

 

 

Dawid Dec “Decó” – nauczyciel tańca breakdance

Urodzony w Świdnicy, b.boyingiem zajmuje się od 1992r. Ekipy, w których stawiał swoje pierwsze kroki to „2 Hard 2 Break” i „Heart Attack Squad”. W 1999r. założył grupę taneczną i muzyczną pod nazwą Stylowa Spółka Społem. Jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów drużynowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, prowadził treningi w Świdnickim Ośrodku Kultury od 1995 roku, współpracował z  Miejskimi Ośrodkami Kultury w Świdnicy i Wałbrzychu. Od 2002r. mieszka w Krakowie, gdzie prowadzi zajęcia w Nowohuckim Centrum Kultury, w przeszłości współpracował z Domami Kultury: Podwawelski, Bieżanów, Azory, os. Tysiąclecia, os. Dywizjonu 303, Siemacha oraz w Wieliczce, Wadowicach, Zakopanem i Koninie.

 

Taja Niewiara – nauczycielka plastyki

Wykształcenie:
Studia magisterskie – Edukacja artystyczna na UP w Krakowie (specjalizacja Fotografia)
Studia podyplomowe – Arteterapia – Centrum Kształcenia „Oświata” w Katowicach
O sobie: Prowadzę warsztaty twórcze już od prawie 13 lat. Aktualnie jako nauczycielka plastyki współpracuję z dwoma szkołami i prowadzę zajęcia twórcze na zlecenie różnych instytucji kultury.
Najważniejsze dla mnie jest światło – ono daje życie, dobry humor, określa kształty i kolory, zmienia krajobrazy i ludzi.

Lidia Mucha – nauczycielka plastyki

Wykształcenie:

 • Studia magisterskie w zakresie wychowania plastycznego na WSP w Krakowie
 • Studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie wiedza o kulturze i filozofia
 • Studia podyplomowe na wydziale malarstwa w krakowskiej ASP

Zainteresowania: malarstwo i tkanina unikatowa, od niedawna zajmuję się również tworzeniem artefaktów z autorskiego organicznego papieru czerpanego. Swoje prace prezentowałam na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych.

O sobie: Swoją pracę twórczą i zainteresowania ściśle łączę z nauczaniem  młodych uczestników zajęć plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury im. K.I.Gałczyńskiego

 

 

Kateryna Kolisnyk – nauczycielka plastyki

Wykształcenie:

 • Studia 1 stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunek sztuka i edukacja, specjalność nauczycielska.
 • Studia 2 stopnia na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. (2023-obecnie)

W praktyce artystycznej lubię łączyć różne techniki: od grafiki warsztatowej przez malarstwo do rzeźby.

Pozwala mnie to swobodnie przekazywać włożoną ideę, nie zamykając się w określonej technice. Na prowadzonych zajęciach, podobnie jak i w twórczości, eksperymentuję razem z uczniami, uczymy się nowych technik, poszerzamy granicy zajęć plastycznych

Zainteresowania: literatura, muzyka, witraż, spacery górskie..

Ela Łuszczakiewicz-Byrska – nauczyciel wokalu

Wykształcenie:
Magister Sztuki, Wokalistka Jazzowa — absolwentka wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Pracuje z dziećmi i młodzieżą od 16-go roku życia!  Zajmowała się m. in. przygotowaniem wokalnym młodych wokalistów do nagrania płyt z kolędami oraz piosenkami dziecięcymi, a także piosenek do… interaktywnych zabawek.
W latach 2013-2019 z sukcesami prowadziła w MDK im. K. I. Gałczyńskiego Studio Piosenki Domino, którego soliści i zespoły zdobyli ponad 200 nagród w konkursach wokalnych w kraju i za granicą. Wielu jej dorosłych już podopiecznych pracuje obecnie jako profesjonalni wokaliści lub studiuje na uczelniach artystycznych.
W 2017 roku uhonorowana prestiżową NAGRODĄ PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA za wybitne osiągnięcia pedagogiczne.
W latach 2019-2023 podróżowała po świecie, prowadząc zajęcia muzyczne w ramach wolontariatu (Indonezja), śpiewając koncerty jazzowe z lokalnymi muzykami (Szkocja, Indonezja, Tajlandia), a także użyczając swojego głosu w dubbingach, audiobookach i reklamach, pracując jako lektor w języku polskim i angielskim (cały świat).
Po 4-letniej przerwie wraca do MDK, by utworzyć nowe grupy koncertowe i powołać Studio Piosenki Domino ponownie do życia.

Zainteresowania: podróże, poznawanie innych kultur, rozmowa z drugim człowiekiem, weganizm

O sobie: Praca z dziećmi i młodzieżą to moja ogromna pasja, która daje mi ogrom pozytywnej energii i inspiruje do działania.

Magdalena Iwińska-Masłowska – nauczycielka zajęć muzycznych

Wykształcenie:

 • Magister sztuki – absolwentka Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa o specjalności wokalistyka jazzowa,
 • Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie w klasie fortepianu oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Laureatka licznych konkursów wokalnych m.in. I miejsce w 41. Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Współpracowała z muzykami i zespołami polskiej oraz zagranicznej sceny, m.in.: niemiecko-polskim Big Bandem „International Big Band” pod dyrekcją prof. Bernharda Mergnera, Konin Band Orchestra, Big Bandem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie, Big Bandem PWSZ w Nysie pod dyrekcją dr hab. Grzegorza Nagórskiego. Od 2012 roku prowadzi aktywną działalność pedagogiczną, a jej podopieczni zostają laureatami wielu konkursów.

Andrzej Powroźnik – nauczyciel gry na instrumentach

Wykształcenie:

 • Magister sztuki, absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Krakowie.
 • Absolwent Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego Akademii Muzycznej w Krakowie.

Zainteresowania: jazda na rowerze, motoryzacja, praca w ogrodzie.

O sobie: Pracuję z dziećmi i młodzieżą od 1997 r., W 2011 r. otrzymałem Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej.  Najbardziej cieszy mnie gdy muzyczne zainteresowania młodego człowieka stają się  prawdziwym hobby, które przynosi mu satysfakcję i radość.

Krzysztof Mazur – nauczyciel gry na instrumentach

Wykształcenie: Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego w Kielcach

O sobie: Jestem muzykiem i nauczycielem z długoletnim stażem pracy wykonawczej, dydaktycznej i wychowawczej. Edukację muzyczną młodego pokolenia traktuję z najwyższą powagą jako istotny element ogólnego wykształcenia.

Kinga Garlicka – nauczycielka zajęć teatralnych i recytatorskich

 Wykształcenie:

 • Studia na wydziale Filologii Polskiej UJ – teatrologia
 • Studia w Instytucie Sztuk Audiowizualnych UJ – filmoznawstwo
 • Podyplomowe Studium Literacko – Artystyczne
 • Przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli

Zainteresowania: teatr, literatura, film, gry RPG

O sobie: Moją największą pasją i miłością jest teatr. Reżyserowałam i współreżyserowałam wielokrotnie nagradzane spektakle studenckie i młodzieżowe. Jestem autorką scenariuszy scenicznych, tekstów kabaretowych, poetyckich i krótkich form prozy realizmu magicznego

Katarzyna Gut – nauczycielka języka angielskiego

Wykształcenie:
Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z językiem angielskim na Krakowskiej Akademii im. Frycza – Modrzewskiego w Krakowie (studia licencjackie) oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie (studia magisterskie).

Zainteresowania:
Interesuje się muzyką – gra na instrumentach oraz śpiewa w chórze gospelowym. Lubi piesze wycieczki – te po górach, jak również po urokliwych miejscach w Krakowie.

O sobie:
Pedagog z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego w przedszkolu i szkole podstawowej. Na zajęciach, oprócz słownictwa i gramatyki z języka angielskiego, wprowadza dużo uśmiechu i muzyki. Bierze udział w licznych kursach metodycznych, a zdobytą tam wiedzę chętnie wdraża w pracy z dziećmi. W procesie nauczania towarzyszy jej motto: „Mistakes are proof that you are trying” (Błędy są dowodem na to, że próbujesz).

Paweł Maślej – nauczyciel i trener judo

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego  w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne oraz  Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku wychowanie obronne. Z wykształcenia: nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa, trener judo (aktualnie I klasy), instruktor pływania, gimnastyki sportowej, koszykówki i narciarstwa.

Od 2011 r. pełni funkcję Wiceprezesa Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. Od 2017 r. jest Koordynatora Głównej Komisji Sędziowskiej przy PZ Judo.

 

 

 

 

 

ORGANIZACJA IMPREZ:

Paulina Sobkowiak

Wykształcenie:

 • studia magisterskie: filologia polska – Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, specjalizacja: pedagogiczna i teatrologiczna
 • studia podyplomowe: zarządzanie kulturą – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie czterostopniowy kursu języka migowego – Polski Związek Głuchych w Krakowie

Zainteresowania:

TEATR – każdy; tworzony przez dzieci i młodzież, dramatyczny, muzyczny, uliczny, Telewizji, Polskiego Radia, a poza tym Matejko, Wyspiański, Tuwim, Herbert, Różewicz, gotyk, secesja, historia i tradycja polskiego dworu… a ostatnio również piłka nożna, Lego City i Super Zings 🙂

Marlena Kruk

Wykształcenie:

 • Studia licencjackie na kierunku Język polski w komunikacji społecznej; Studia  magisterskie na kierunku Relacje międzykulturowe.
 • Podczas drugiego stopnia stopnia studiów odbywałam praktyki w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego i tam też podjęłam pierwszą pracę zawodową, która trwa do dzisiaj. 🙂

O sobie: lubię śpiewać i robić zdjęcia; uczę się grać na ukulele. Uwielbiam zwierzęta i  wycieczki po bieszczadzkich szlakach.

 

 

 

Joanna Wójcik

Wykształcenie:

 • Studia licencjackie na kierunku Architektura Wnętrz
 • Studia magisterskie na kierunku Wzornictwo na Uniwersytecie Pedagogicznym Przez ponad dwadzieścia lat zajmowała się tworzeniem spektakli dla dzieci dla agencji teatralnych. Wykonuje ilustracje i grafiki dla różnych instytucji m.in. ZZM w Krakowie. Od października 2022 roku pracuje w MDK im. K.I. Gałczyńskiego jako grafik i dekorator.

Działa społecznie w Stowarzyszeniu Przyjaciół Woli Duchackiej, organizuje Wyprzedaże Sąsiedzkie. W sobotnie wieczory udziela się w twórczym, muzycznym kolektywie o wielu zmiennych nazwach.

Antoni Mazur

Administrator IT. Odpowiada za stronę internetową, materiały promocyjne i większość urządzeń, które posiadają w sobie baterie.

Martyna Pisarczyk

Operatorka sprzętu audiowizualnego.

Piotr Sowa

Operator sprzętu audiowizualnego.

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

Grażyna Sęk

Systematycznie pogłębia wiedzę ekonomiczną poprzez udział w szkoleniach  z zakresu wynagrodzeń w oświacie, podatków, zasiłków, składek na ubezpieczenia społeczne.

Odpowiada  za terminowe i prawidłowe naliczenia wynagrodzeń pracowników MDK, wprowadza dane związane z Arkuszem Organizacyjnym , odpowiada za gospodarkę majątkiem placówki oraz archiwizację dokumentacji placówki .

Zainteresowania: podróże do ciepłych krajów, moda, film i czytanie książek.

 

Beata Janecka

Odpowiada za wprowadzanie danych uczestników MDK do ZSZO (moduł UCZNIOWIE) oraz za prowadzenie sekretariatu placówki. Platformy komputerowe do obsługi zadań administracyjnych placówek oświatowych nie mają dla niej tajemnic.

Wykształcenie: Jest absolwentką Akademii Górniczo – Hutniczej,  kierunek ochrona środowiska. Ukończyła kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia.

Zainteresowania: Interesuje się matematyką, sudoku, lubi czytać książki, oglądać filmy obyczajowe, jeździć  na rowerze, i chodzić po górach.

Anna Janecka

Pracownik odpowiedzialny za kierowanie ruchem uczestników, udzielanie informacji rodzicom i osobom odwiedzającym MDK . Uczestnikom zajęć znana jako Pani Ania, która zawsze pamięta gdzie zostały porzucone baletki, albo strój do zajęć.

Anna Nowak

Kierowanie ruchem uczestników, udzielanie informacji uczestnikom i gościom MDK. Pomaga przy przygotowaniu imprez i wydarzeń w placówce. Zawsze dobrze poinformowana, zna wszystkich uczestników MDK, zawsze chętna do pomocy.

Grażyna  Heretyk

Pracownik odpowiedzialny za kierowanie ruchem uczestników, udzielanie informacji rodzicom i osobom odwiedzającym MDK . Pomaga przy przygotowaniu imprez i wydarzeń.  Bardzo zaangażowana w swoją pracę, zawsze chętna do pomocy i współpracy.

Renata Zaniewska

Praca na portierni. Kierowanie ruchem uczestników, udzielanie informacji.

Jarosław Majka

Pracownik, który dba o ogród i  pielęgnowanie roślin. Od czasu, gdy przejął opiekę nad ogrodem nasze kwiaty i rośliny ogrodowe wyraźnie wypiękniały.

Edward Sowa

Pan „Złota Rączka” czyli osoba, która potrafi w MDK zrobić wszystko, od malowania ławek w ogrodzie  poprzez naprawę krzeseł do położenia kafelków. Pomaga przy przygotowaniu dekoracji i wystaw i jest naszym ulubionym kierowcą, bez którego musielibyśmy wszystko nosić na własnych barkach.

 

 

Dostępność