Harmonogram

HARMONOGRAM ZAJĘĆ MDK – BESKIDZKA 30  ROK SZKOLNY 2019/2020

 

SALA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

 

Widowiskowa MAT  

A. Jastrzewska

14.45 – 15.30 – grupa I

15.35 – 17.05 – grupa II

17.10 – 18.40 – grupa III

18.45 – 20.15 – grupa IV

 

 

TAW 

J. Dmytrzak

15.30 – 17.00 gr. III ( 9-10 lat)

17.05 – 17.30  gr. CD A

17.40 – 18.25  gr. I B (6,7 lat)

18.25 – 20.05 gr IV (11 – 13 )

20.10 – 20.35 gr CD B

 

 

TAW

 J. Dmytrzak

16.15 – 17.00 gr. IA (5,6 lat)

17.10 – 18.40 gr II (7,9 lat)

18.50 – 20.20 TAW rodzice (lub Gr. „0”)

 

 

TAW

J. Dmytrzak

15.30 – 17.00 gr. III ( 9-10 lat)

17.05 – 17.30  gr. CD A

17.40 – 18.25  gr. I B (6,7 lat)

18.25 – 20.05 gr IV (11 – 13 )

20.10 – 20.35 gr CD B

 

 

Teatr  

K. Garlicka

16.30-18.00 Carpe Diem

18.10-19.40 Alter Ego

 

 

 

Baletowa

(klubowa)

PIRUET

 S. Olszak

14.45 – 15.30 gr. IA

15.35 – 16.20 gr. IB

16.25 – 17.25 gr. II

17.30 – 19.00 gr. III

 

 

TAW

 J. Dmytrzak

19.10 – 20.20 gr „0” (9-11 lat)

 

SALTO  

A. Muczyń

16.00 – 17.30 – gr. III

17.35- 19.05 – gr. IV

19.10 – 20.40 – gr. V

 

 

PIRUET

S. Olszak

14.45 – 15.30 gr. IA

15.35 – 16.20 gr. IB

16.25 – 17.25 gr. II

17.30 – 19.00 gr. III

 

 

MAT  

A. Jastrzewska

14.45 – 15.30 – grupa I

15.35 – 17.05 – grupa II

17.10 – 18.40 – grupa III

18.45 – 20.15 – grupa IV

 

 

SALTO

A. Muczyń

15.00 – 16.30 gr. II

16.35 – 18.05 gr. III

18.10 – 19.40 gr. IV

19.45 – 21.15 gr. V

 

Językowa nr 7 J. angielski  

B. Grochola

15.00-15.45 gr I  (9-10)

15.50- 16.35 gr. IIA (10-11)

16.40 – 17.25 gr. III (12-13)

17.30 – 18.15 gr II B (10-11)

18.20 – 19.05  gr IVA (13-15)

 

J. angielski  

B. Grochola

16.00- 17.35 gr.  V (zaawans.)

17.40 – 19.10 gr. IVB  (średniozaaw.)

 

J. angielski  

B. Grochola

15.00-15.45 gr I  (9-10)

15.50- 16.35 gr. IIA (10-11)

16.40 – 17.25 gr. III (12-13)

17.30 – 18.15 gr II B (10-11)

18.20 – 19.05  gr IVA (13-15)

Muzyczna nr. 5 Śpiew

A. Przybyłowicz

 

17.00 – 18.30

Instrumenty

K. Mazur

14.20 – 15.05 I A  KP

15.10  – 15.55 IIA  G

16.00 − 16.45 IB  K

16.50 − 17.35 IIB  K

17.40 − 18.25 IC KP

18.30 – 19.15 IIC Ś

19.20 – 20.05 ID GP

Instrumenty

K. Mazur

14.20 – 15.05 IID  K

15.10  – 15.55 IIIA GP

16.00 − 16.45 IIIB  G

16.50 − 17.35 IVA  G

17.40 − 18.25 IVB  G

18.30 – 19.15 IIIC  K

19.20 – 20.05 IIID F

Śpiew

A. Przybyłowicz

 

15.30 – 18.00

Instrumenty

K. Mazur

14.20 – 15.05 IV C  F

15.10  – 15.55 IV D  K

16.00 − 16.45 VA  G

Rytmiczna

(8/9)

 

 

TAW  

J. Dmytrzak

16.15 – 17.00 gr. IA(5-6 lat)

17.10 – 18.40gr. II (7-9 lat)

18.50 – 19.10 gr „0” (9-11 lat)

 

 

 

 

 

RYTMIKA

V. Onderka

15.45 – 16.50 – I B

16.55 – 17.40 – III L

17.40 – 18.45 – II B

 

Teatr  

K. Garlicka

18.45 – 20.15 Alter Ego

 

Teatr

K. Garlicka

15.50 – 17.20 Interludium

17.30 – 19.00 Carpe Diem

 

 

RYTMIKA

V. Onderka

15.45 – 16.55 – I B

16.55 – 17.40 – III L

17.40 – 18.50 – II B

 

 

 

 

 

 

Plastyka Plastyka  

L. Mucha

15.00 – 16.30 gr. A (5-6)

16.35 – 18.05 gr. B (6-7)

18.15 – 19.45 gr. C (8,9,10)

 

Plastyka  

K. Olbrycht

15.00 – 16.30 gr. I (5-7)

16.40 – 18.10 gr. II (8-10)

18.20 – 19.50 gr. III (11-15+)

Plastyka  

K. Olbrycht

15.00 – 16.30 gr. IV (8-10)

Plastyka

L. Mucha

16.00– 17.30 gr D (8,9,10)

 

 

 

 

 

SP 55

 

 

 

 

Judo

P. Maślej

15.25 – 16.55 Gr. II

17.00 – 17.45 gr. I

17.50 – 19.20 gr. III

 

 

Judo

P. Maślej

15.25 – 16.55 Gr. II

17.00 – 17.45 gr. I

17.50 – 19.20 gr. III

 

 

SP 27

 

 

 

 

   

 

 

Plastyka  

K. Olbrycht

17.00 – 18.30 gr. I

 

SP 149

 

 

 

 

  Plastyka  

K. Olbrycht

13.30 – 15.50 gr. III

 

 

 

 

 

Plastyka  

K. Olbrycht

13.30 – 15.00 gr. I

15.15 – 18.45 gr. II

HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  MDK  –  FILIA  UL.  NA  WRZOSACH  57  W   ROKU   SZKOLNYM  2019/2020

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
SALA

WIDOWIS.

NR 10

Kamila Borowy

Releve

15.30 – 16.15   I

16.20 – 17.05   II

17.10 – 18:40 III

 

Aleksandra Domagała

Releve

15.00 -16.30  IV

16.35 -18.05   V

18.10 – 19.40 VI

 

Kamila Borowy

Releve

15.30 – 16.15   I

16.20 – 17.05   II

17.10 – 18:40 III

 

A. Muczyń

19.00 – 20.30 VII

(Modern)

Aleksandra Domagała

Releve

15.00 -16.30  IV

16.35 -18.05   V

18.10– 19.40 VI

 

 

 

SALA

MUZYCZNA

NR 4

M. Iwińska Masłowska

Zajęcia wokalne

PRZEDNUTKI

15.00 – 15.45 A

15.45 – 16.30 B

PUZZZLE

16.30- 18.00

DOMINO

18.00 – 19.30

 

A. POWROŹNIK

Zajęcia  muzyczne

15.00-15.45 G

15.45-16.30 G

16.45-17.30

17.30-18.15 G

18.30-19.15 G

19.15-20.00 G

A. POWROŹNIK

Zajęcia  muzyczne

15.00-15.45 K

15.45-16.30 K

16.45-17.30K

17.30-18.15 K

18.30-19.15 K

19.15-20.00 G

 

M. Iwińska Masłowska

Zajęcia wokalne

PRZEDNUTKI

15.00 – 15.45 A

15.45 – 16.30 B

PUZZZLE

16.30- 18.00

DOMINO

18.00 – 19.30

 

A. POWROŹNIK

Zajęcia  muzyczne

15.00-15.45 K

15.45-16.30 K

16.45-17.30 GP

17.30-18.15 G

18.30-19.15

19.15-20.00 W

 

 

SALA PLASTYCZNA

NR 5

 

 

 

L. MUCHA

Dekoratornia

15.oo- 16.30 gr. I

16.35 – 18.05 gr. II

 

 

 

 

 

 

 

SALA

ALIBY

NR  3

M. Czub

Szkoła Wczesnego Czytania A

16:00- 16:45

Logorytmika A

16:45 – 17:30 Logorytmika B

17:30 – 18:15

Logopedia

18.15- 19.00

M. Czub

Szkoła Wczesnego Czytania B

16.20 -17.50

 

 

M. Czub

Szkoła Wczesnego Czytania A

16:00- 16:45

Logorytmika A

16:45 – 17:30 Logorytmika B

17:30 – 18:15

Logopedia

18.15- 19.00

 

SALA

JĘZYKOWA

NR 7

 

A. Nowak

J. angielski

14.45-15.30 III B

15.35-16.20 IB

16.25- 17.10 IIB

17.15 – 18.00 VA

 

A. Nowak

J. angielski

14.45-15.30   IIA

15.35-16.20 IIIA  

16.25- 17.10 IA

17.15 – 18.00 IV

18.05- 18.50 VB

A. Nowak

J. angielski

14.45-15.30 IIIB

15.35-16.20 IB

16.25- 17.10 IIB

17.15 – 18.00 VA

 

 

A. Nowak

J. angielski

14.45-15.30   IIA

15.35-16.20  IIIA

16.25- 17.10 IA

17.15 – 18.00 IV

18.05- 18.50 VB

 

 

SALA

PLASTYCZNA

NR 6

 

 

 

M. GUZIK

Plastyka

15.30 – 17.00 I

17.15 – 18.45 III

19.00 – 20.30 IV

 

 

M. GUZIK

Plastyka

16.30 – 18.00 II

18.15 – 19.45 IV

 

 

 

M. GUZIK

Plastyka

16.30 – 18.00 II

18.15 – 19.45 III

 

 

 

 

 

 

 

SALA SPORTOWA

nr 1

V. Onderka

Rytmika z baletem I

16.00-16.45

Rytmika z baletem II

16:45 –  17:50

Rytmika z tańcami ludowymi III

17:55 – 18:40

A. Wolanin

15.00-16.30

Show Dance (P)

16.35-18.05

Show Dance (Z)

18.10-19.40

Salto

 

V. Onderka

Rytmika z baletem I

16.00-16.45

Rytmika z baletem II

16:45 –  17:55

Rytmika z tańcami ludowymi III

17:55 – 18:40

A. Wolanin

15.00-16.30

Show Dance (Z)

16.35-18.05

Hip Hop

18.10-19.40

Salto

 

 
SALA

MUZYCZNA

II

      K.Mazur

18.00-18.45 VB G 

SP 61   R.BARNAŚ

Judo

 15.30 -16.15  I

 16.20 – 17.20  II

 17.25-18.40 III

  T. Długosz

Judo

 15.00 -15.45  I

 15.50 – 16.50  II

 16.55 – 18.10 III