III Ogólnopolski Konkurs Tańca „Chyże Nóżki” fotorelacja

„CHYŻE NÓŻKI” PO RAZ TRZECI!
W miniony weekend wraz z MDK Dom Harcerza Reymonta 18 gościliśmy młodych tancerzy podczas Ogólnopolskiego Konkursu Tańca „Chyże Nóżki”. Zawitało do nas ponad tysiąc uczestników, między innymi z Wrocławia, Rybnika, Lublina, Andrychowa i Bielska Białej, Gorlic, Proszowic.
„Chyże…” to prawdziwe święto tańca, szansa na spotkanie utalentowanej młodzieży, obserwowanie dopracowanych w każdym calu choreografii i ogromny zastrzyk pozytywnej energii. Szczególnie cieszą powroty i opinie: „byliśmy rok temu, dziś jesteśmy, za rok też przyjedziemy”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom Panu Sławomirowi Pietrzykowi – Wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Krakowa, Pani Annie Domańskiej Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, Pani Dominice Bąk – Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, Panu Maciejowi Żmudzie – Przewodniczącemu Rady Dzielnicy V, Panu Edwardowi Tarczałowiczowi – Zastępcy Przewodniczącego Rady Dzielnicy V,

a przede wszystkim gratulujemy tancerzom i choreografom! Do zobaczenia!