„CHCIAŁBYŚ KRAKÓW LEPSZY MIEĆ? NA MARIOLKĘ GŁOSUJ WNET!” UCZEŃ OBYWATEL – KONKURS PREZENTACJI WYBORCZYCH W PAŁACU WIELOPOLSKICH.

Być może poznaliśmy dziś przyszłego Prezydenta Miasta Krakowa! Po kilkuletniej, pandemicznej przerwie powrócił do harmonogramu projektu Uczeń-Obywatel konkurs prezentacji wyborczych. Kandydaci, wspierani przez sztaby, stanęli do walki o prezydencki fotel, prezentując swoje pomysły, propozycje i wizje rozwoju Krakowa. Były ulotki, transparenty i… cukierki ;-). Po prezentacjach przyszedł czas na głosowanie – każda ze szkół miała do rozdysponowania sześć punktów. Zwyciężył Marcin „Mariolka” Małota ze Szkoły Podstawowej nr 7. Drugie miejsce zajął Jan Stypka ze Szkoły Podstawowej nr 34, a trzecie Jędrzej Gromadzki ze Szkoły Podstawowej nr 86. Swoich kandydatów wystawiły też Szkoły Podstawowe nr 144, 113, 78 i 15. Wszyscy byli świetnie przygotowani merytorycznie, zadbali też o wizerunek i promocję. Było…profesjonalnie :-). Gratulujemy !!!