Akcja Lato w mieście 2020

Akcja lato w miescie

AKCJA LATO W MIEŚCIE 2020 – regulamin

ZASADY ORGANIZACYJNE

1. Organizatorem Akcji jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie.
  1. Zajęcia organizowane będą w Filii, ul. Na Wrzosach 57
  2. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku 7 – 10 lat
  3. Zajęcia odbywać się będą w turnusach tygodniowych w dniach 30.06.2020 – 31.07 2020( od poniedziałku do piątku ) w godz. 8.00 – 16.00
  1. Opłata za udział dziecka w turnusie tygodniowym wynosi 120,00 zł ( nie jest możliwe zapisanie dziecka na pojedyncze dni) lub 220,00 zł ( dla osób, które będą korzystać z obiadów) Opłata za pierwszy turnus, który rozpocznie się we wtorek 30 czerwca, wynosi 100,00 zł lub 180,00 zł (wraz z obiadem)
  1. Cena zawiera min.
  • materiały plastyczne i edukacyjne niezbędne  do warsztatów prowadzonych przez nauczycieli
  • bilety wstępu
  1. Zapisy na zajęcia odbywają się od dnia 9 czerwca 2020
  2. Zapisy uczestników odbywają się telefoniczne – 12 655 07 19 lub 12 425 52 23
  3. Wpłaty całej kwoty za wybrany turnus lub turnusy należy dokonać przelewem na konto Młodzieżowego Domu Kultury w terminie do 2 dni od momentu zapisania dziecka na zajęcia.

Tytuł wpłaty: Wpłata na cele statutowe Akcja Lato w Mieście ………… (wpisać  imię i nazwisko dziecka) w terminie (należy wpisać datę wybranego turnusu lub turnusów) …………………………………………………………

Numer konta MDK

Dowód wpłaty całej kwoty jest potwierdzeniem miejsca na półkolonii.

Decyduje kolejność wpłat!

Rezygnacja z zajęć może nastąpić najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu bezpieczeństwo sanitarne uczestników Akcji.

1. W celu zachowania zasad bezpieczeństwa – dzieci należy przyprowadzać do MDK między godziną 8.00 a 9.00
  2. Dzieci mogą posiadać swój posiłek odpowiednio zabezpieczony – opakowanie jednorazowe, napoje w butelkach, itp.
  3. Dzieci powinny być ubrane stosownie do pogody i posiadać ze sobą obuwie na zmianę.
  4. Prosimy o poinformowanie o alergia występujących u dziecka.
  5. Dzieci powinny posiadać maseczki do osłony ust i nosa.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA – ORGANIZATOR

Organizator zobowiązuje się zapewnić uczestnikom:

• Przeszkolenie kadry w zakresie obowiązujących procedur
  • Odpowiednią ilość uczestników w grupie – do 12 osób
  • Stały dostęp do mydła, płynu dezynfekcyjnego oraz ciepłej wody
  • Organizator zapewnia pomieszczenie umożliwiające odizolowanie uczestnika u którego wystąpiły objawy choroby
  • Organizator zapewnia dezynfekcję sprzętu sportowego, pomocy dydaktycznych, itp.
  • Organizator zapewnia dezynfekcję pomieszczeń z których korzystają uczestnicy Akcji Lato oraz wietrzenie sal, a także dezynfekcję powierzchni dotykowych (klamki, poręcze)

UWAGA!

Rodzice lub opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia i pozostawienia u Kierownika tygodnia  na pierwszym spotkaniu, oświadczeń i karty informacyjnej – druki dostępne na stronie internetowej MDK www.mdkgal.edu.pl

Udział dziecka w półkoloniach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Akcji Lato w Mieście.

Akcja-lato-regulamin

Akcja-lato-Oświadczenie-rodzica