Zajęcia plastyczne

Dzień dobry
„Piszę Ilustruję Wydaję” to temat działań plastycznych dla dzieci w każdym wieku. Zachęcam Was do stworzenia własnej wyjątkowej książki, którą możecie napisać, zilustrować lub dowolnie skomponować z wielu wykonanych przez Was obrazów. Forma książki nie musi mieć kształtu prostokąta, można posłużyć się niezliczoną ilością znanych nam sylwetek np. głowy człowieka lub jednorożca, może przybrać kształt ulubionego zwierzaka czy owada, instrumentu muzycznego ,rośliny itd. Ale warto pamiętać żeby forma nawiązywała do tematu o czym będzie opowiadała. Pomyślcie też o materiałach plastycznych z których będziecie wykonywać swoje dzieło. Książka może być pisana i malowana może być wyklejanką kolażową, wydrukiem komputerowym, lub uszyta z filcu. Przeglądnijcie własną biblioteczkę, przypomnijcie sobie jaka książka zrobiła na Was największe wrażenie, zastanówcie się czym Wy możecie zaskoczyć lub zauroczyć czytelnika.

Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin dość jasno określa zasady wykonania pracy konkursowej i pozostawia uczestnikom nieograniczone możliwości kreacji tematu.
Życzę zdrowia, wspaniałej zabawy twórczej i sukcesów

Pozdrawiam Lidia Mucha