FORMALNOŚCI – PRZYPOMNIENIE

Przypominam, że w bieżącym roku szkolnym zajęcia odbywają się wg poniższego harmonogramu:

GRUPA 1 — PON i ŚRO 17.05 — 17.50
GRUPA 2 — PON i ŚRO 15.30 — 17.00
GRUPA 3 — PON i ŚRO 17.55 — 19.25
Wymagania związane z treningiem:
  • Strój – sportowy najlepiej z długimi rękawami i nogawkami bez zamków. Judogi (strój do judo) obowiązkowy dopiero od grupy 2 (wcześniej, jeśli ktoś ma może przychodzić w nim na zajęcia), obuwie do przebranie i chodzenia po szkole, do łazienki. Ćwiczymy boso na macie tylko w wyjątkowych sytuacja za zgodą trenera w skarpetkach.
  • Zgoda rodziców na trenowanie (druk poniżej w załączniku).
  • Zaświadczenie lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia – dla grup 1 i 2 . Grupa 3 badania sportowo lekarskie !!! Należy udać się ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu do przychodni sportowo lekarskiej. Wykonane tam badania ważne są przez 6 miesięcy. Uwaga na terminy po wakacjach – są długie, trzeba jak najszybciej zarejestrować dziecko.
  • Ubezpieczenie NNW – suma ubezpieczenia 3000 zł firma UNIQA, składka 28 zł na rok – JEST TO UBEZPIECZENIE OBOWIĄZKOWE (ustawa o sporcie z 2010 r.). Uczniowie SP nr 55 w ramach współpracy szkoły z klubem mają  w szkole ubezpieczenie rozszerzone o nasze zajęcia judo. W związku z tym nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń – trener otrzyma zbiorczą listę z sekretariatu szkoły. Zatem uczniowie SP nr 55 nie opłacają dodatkowego ubezpieczenia. Pozostali wpłacają kwotę 28 zł trenerowi.
  • Druki wynikające z RODO (dostępne na głównej stronie MDK)

ZGODA LEKARZA, ZGODA RODZICÓW, OPŁATA UBEZPIECZENIA OSTATECZNY TERMIN TO 30.10.2018!!! PO TEJ DACIE DZIECKO NIE BĘDZIE MOGŁO ĆWICZYĆ PODCZAS ZAJĘĆ – BĘDZIE SIEDZIAŁO W SALI NA ŁAWCE!!!

Proszę także o wpłaty na rzecz Rady Rodziców działającej przy MDK ?
trener
Paweł Maślej