TURNIEJ JUDO W WOLBROMIU

Nasz klub po raz kolejny wziął udział w turnieju judo w Wolbromiu. Był to już tradycyjny Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Wolbrom. Wśród wielu uczestników z różnych krajów europejskich znalazła się także dwójka judoków reprezentująca MDK Kraków. Niestety tym razem tylko otarliśmy się o medale 🙁 . W kategorii do 32 kg IV m. zajęła Gabriela Maślej, a w kategorii do 40 kg V m. zdobył Leon Heród. Serdecznie gratuluję woli walki. Mam nadzieję, że kolejnym razem wysiłek zostanie nagrodzony miejscem medalowym 🙂

 

trener Paweł Maślej

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.