Paczka pod choinkę – punkt zbiórki w Młodzieżowym Domu Kultury

Paczka pod choinkę!
Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Fundacja z rąk do rąk zaprasza do wzięcia udziału w akcji Paczka pod choinkę.
Organizowana już po raz trzeci akcja jest skierowana do dzieci, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji, a które marzą o tym, żeby w czasie świąt odwiedził je Mikołaj. Wsparciem zostaną objęte dzieci z ponad 30 placówek z Krakowa i okolic. Zbieramy różne przedmioty, które mogą być atrakcyjnym prezentem dla dzieci, m.in.: kosmetyki, zabawki, laptopy, tablety, puzzle, modele do sklejania, słodycze, książki, artykuły plastyczne, gry i wiele innych. Wszystko, co może sprawić dzieciom radość.
W tym roku uruchomiona została także zrzutka, aby te osoby, które nie mają czasu na zakup prezentu dla dzieci i przyniesienie go do miejsca zbiórki, mogły włączyć się do akcji, przekazując dowolną kwotę: https://zrzutka.pl/zd2yft
W naszym MDK na ul. Beskidzkiej został utworzony punkt zbiórki. Zapraszamy do włączenia się w inicjatywę. Zbiórka trwa do 13 grudnia 2023.