WIELCY – Ogólnopolski konkurs recytatorski

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego zaprasza do wzięcia udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI CZESŁAWA MIŁOSZA, ZBIGNIEWA HERBERTA  I TADEUSZA RÓŻEWICZA „WIELCY”.

Etap I:  nagranie wraz z kartą i zgodami należy przesłać na adres : mdkgal@gmail.com lub poprzez serwis www.wetransfer.com do dnia 12 listopada 2021 r. W tytule maila wpisać należy: „WIELCY” oraz imię i nazwisko recytatora. Prezentacje zostaną ocenione przez jury Konkursu.

Etap II: Uroczysty Finał Konkursu WIELCY odbędzie się 10 grudnia 2021 roku w Krakowie. Miejsce oraz godzina podane zostaną wraz z listą finalistów, 22 listopada 2021. Podczas finału recytatorzy zaprezentują jeden wiersz wybrany  przez jurorów (z utworów wcześniej nadesłanych).

Więcej informacji w regulaminie:

Wielcy -regulamin

 

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.