ŚWIĘTO RODZINNY KRAKOWSKIEJ – FOTORELACJA

Miniony weekend upłynął nam pod znakiem Święta Rodziny Krakowskiej. Wydarzenie to organizowaliśmy we współpracy z pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny. Na szczególną uwagę, podczas naszej uroczystości zasługiwały Mamy i Dzieci – w przededniu ich święta. Na scenie plenerowej wystąpiły wszystkie zespoły taneczne, prezentując różnorodne choreografie. Zatańczyli dla nas: Zespół Młoda Akademia Tańca, Zespół Tańca Współczesnego TaW, Zespół Baletowy Aplomb, Zespół Baletowy Releve, Zespół hip-hopowy Boom Maluchy, Zespoły Tańca Akrobatycznego Salto oraz grupy rytmiczne i logorytmiczne. Oprócz tańców na scenie wystąpili także wokaliści ze Studia Piosenki Harmonia oraz zespół instrumentalny  Gitarzyści Elektryczni prowadzony przez pana Andrzeja Powroźnika. Dla zgromadzonych dzieci i mam przygotowaliśmy warsztaty plastyczne, podczas których wykonaliśmy kartki z okazji Dnia Mamy, kwiaty z papieru czy eko-ptaki. W drugim dniu naszych uroczystości dzieci zabawiała pani animatorka. Podczas obchodów Święta Rodziny Krakowskiej można było wziąć udział w spacerze edukacyjnym po Parku Jerzmanowskich oraz treningu z kijkami Nordic Walking.  Dla wszystkich zgromadzonych zorganizowaliśmy także konkurs fotograficzny z muralami znajdującymi się na budynkach MDK-u.

Mimo sobotniej niesprzyjającej aury wszyscy bawili się niesamowicie!