Akcja Adopcyjna: Kimba

Startujemy! Wybory Najsympatyczniejszego Prokocimskiego Psa rozpoczęte!

Czy macie Państwo psa, który jest miły, mądry, kochany i wszystko rozumie? Potrafi biegać za rowerem albo leżeć na kanapie? Umie aportować i podawać łapę albo świetnie gryzie kapcie?

Przygotujcie film o nim i wyślijcie do nas, a potem poproście wszystkich znajomych aby na niego zagłosowali ;-)).

Ale… Są też psy, które jeszcze nie mają swojego człowieka, kogoś kto doceniłby jak są sympatyczne i wspaniałe. Są też na pewno ludzie, którzy potrzebują bezwarunkowej psiej przyjaźni, szczególnie w ostatnich, niezbyt przychylnych czasach. Trzeba tylko połączyć pana i jego psa.

Wyborom najsympatyczniejszego, towarzyszy zawsze AKCJA ADOPCYJNA psów z Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Dziś przedstawiamy Kimbę.

Kimba  – fantastyczny psiak, który dopiero w schronisku zobaczył, że kontakt z człowiekiem może być fajny. Z lękliwego czworonoga przeistoczył się w oddanego, żądnego uwagi, spacerów i zabawy przyjaciela.. Pomimo wieku, czasem zachowuje się jak totalnie nieuważny szczeniak – nie zdając siebie sprawy ze skutków 🙂 Potrafi całym sobą wpaść w opiekuna by się przytulić lub dostać do ulubionej piłeczki. Cieszą go spacery, jest ciekaw otoczenia. Jego relacje z innymi psami też zostały naprawione i Kimba często, za współlokatorów, ma inne psiaki. Nauczył się też współpracować poznał komendy i przy odpowiedniej motywacji (smaczki) jeszcze wiele można go nauczyć.
Ten żywiołowy i zawsze uśmiechnięty psiak czeka na prawdziwy DOM i osobę która pokaże mu jak to jest mieć taką prawdziwą rodzinę…
W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie przebywa od 2018 lat, ale tak naprawdę to na KOCHAJĄCY dom czeka całe swoje psie życie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 12 658 37 94, 720 874 400