Sukcesy uczestników sekcji plastycznej Art-Styl w roku 2019/2020

SUKCESY NASZYCH UCZESTNIKÓW W KONKURSACH PLASTYCZNYCH  –  I SEMESTR

  • XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny”Inne Spojrzenie”:
    MARIA WĄSIK – WYRÓŻNIENIE
    NINA ŁYSAK – WYRÓŻNIENIE
  • Konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa”:
    ALEKSANDRA ŁATA – NAGRODA
    ZUZANNA LICHOSYT – NAGRODA
    DAWID WĄSIK – NAGRODA
    AMELIA SAWICKA – WYRÓŻNIENIE
    POLA SERAFIN – WYRÓŻNIENIE
    BARBARA MOZGAWA – WYRÓŻNIENIE
  • Konkurs plastyczny „Patroni Krakowskich ulic”:
    RITA TOPOLSKA – III NAGRODA
    JAGODA WÓJCIK- III NAGRODA
    FRANCISZEK JACHYM – WYRÓŻNIENIE
  • Cykl Konkursów na temat Poezji Juliana Tuwima:
  • Spóźniony słowik”:
    KAMILA JURKOWSKA – I MIEJSCE
    WIKTORIA SAWICKA – III MIEJSCE
    FRANCISZEK GRYSIAK – III MIEJSCE
    GRZEGORZ NEKOZ – WYRÓŻNIENIE
  • Pan Maluśkiewicz”:
    MARIA HURNIK – I MIEJSCE
    HANNA JARZĘCKA – II MIEJSCE
    URSZULA DUDA – JASZCZUR – III MIEJSCE
    MARIA WĄSIK – III MIEJSCE
    POLA SERAFIN – WYRÓŻNIENIE
    ROMA SCHWARZ – WYRÓŻNIENIE
    JULIA DUDEK – WYRÓŻNIENIE
    FRANCISZEK GRYSIAK – WYRÓŻNIENIE
    DAWID WĄSIK – WYRÓŻNIENIE
  • Kotek”:
    ALEKSANDRA ŁATA – I MIEJSCE
    BARBARA MOZGAWA – I MIEJSCE
    HANNA DANILEWICZ – I MIEJSCE
    POLA KRYSIŃSKA – I MIEJSCE
    BENEDYKT HESZEN – I MIEJSCE
    ALICJA DUDEK – I MIEJSCE
    FRANCISZEK GRYSIAK – I MIEJSCE
    URSZULA DUDA – JASZCZUR – II MIEJSCE
    MARIA HURNIK – III MIEJSCEADAM BOCHEŃSKI – WYRÓŻNIENIE
    HANNA JARZĘCKA – WYRÓŻNIENIE
    KAMILA JURKOWSKA – WYRÓŻNIENIE
    AMELIA SAWICKA – WYRÓŻNIENIE
    WIKTORIA SAWICKA – WYRÓŻNIENIE
    JOANNA DANILEWICZ – WYRÓŻNIENIE
    GABRIELA RZUCIDLO – WYRÓŻNIENIE
    MARIA WĄSIK – WYRÓŻNIENIE
    KIRA KOWALSKA – WYRÓŻNIENIE
    JULIA LENARTOWICZ – WYRÓŻNIENIE
    ZUZANNA LICHOSYT – WYRÓŻNIENIE
    HELENA ZEMLAK – WYRÓŻNIENIE
    NATASZA STACHURA – WYRÓŻNIENIE
    LEONARD KOVGER – WYRÓŻNIENIE
  • Lokomotywa” :
    HANNA JARZĘCKA – I MIEJSCE
    KAMILA JURKOWSKA – II MIEJSCE
    URSZULA DUDA – JASZCZUR – III MIEJSCEBARBARA MOZGAWA – WYRÓŻNIENIE
    POLA SERAFIN – WYRÓŻNIENIE
    ALEKSANDRA ŁATA – WYRÓŻNIENIE
fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.