INTERNATIONAL JUDO LEAGUE – 9 LUTEGO 2019 ROKU

Pierwszy rzut International Judo League odbył się 9 lutego w hali TS Wisła Kraków. Wystartowało w nim 494 zawodników z 50 klubów z Polski i z zagranicy. Naszą sekcję reprezentowało piątka judoków. Niestety tym razem nie zdobyliśmy żadnego medalu 🙁 . Najlepiej spisał się Maciej Szybiński, który w kategorii do 60 kg zajął bardzo dobre V miejsce. Oto pozostałe wyniki naszych zawodników:

  • Maksymilian Wielogórski – VI m. w kat. do 25 kg
  • Gabriela Maślej – IX m. w kat. do 34 kg
  • Natan Korczowski – IX m. w kat. do 60 kg
  • Szymon Wilkosz (Wrzosy) – IX m. w kat. do 36 kg
  • Antoni Nowakowski – start w kat. do 36 kg

Kolejny turniej w Jaśle.

 

Trener Paweł Maślej

 

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.