IV Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „MAGIA TAŃCA 2017”

9 grudnia godz. 12.00 – Młoda Akademia Tańca udaje się z MDK na IV Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „MAGIA TAŃCA 2017”. Droga w autobusie trwająca ponad 2 godziny, wzmagająca się trema i rosnące przeżycia przed konkursem… to nasz pierwszy udział w konkursie ogólnopolskim.
Atmosfera w Rybniku okazuje się bardzo miła, profesjonalne przygotowanie organizacyjne, kompetentne jury, wspaniała scena i na wysokim poziomie prezentujące się zespoły z całej Polski.
Ostatnie przygotowania, przebrania, uczesania i rozgrzewka… wejście na scenę…
Bardzo dziękuję mojemu zespołowi MAT za profesjonalne podejście do pokazu. Cieszę się z Wami wyróżnieniem II stopnia. V pozycja na Konkursie Ogólnopolskim dodaje wiary w słuszność kierunku, który obieramy 🙂

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.