KORBIELÓW 2017 – DZIEŃ TRZECI

Kolejny bardzo ładny dzień –  słonecznie i niezbyt mroźno. Rozruch poranny miałem przyjemność prowadzić osobiście 🙂 . Po rozruchu porządki i śniadanie: tym razem pieczywo, wędlina, pomidory, ser żółty, herbata z cytryną i oczywiście zupa mleczna. Po śniadaniu porządki, kontrola czystości, a po niej pierwsze zajęcia. Najstarsi dokończyli turniej hokeja. Oto wyniki i składy drużyn:

GRUPA I – HOKEJ:

I MIEJSCE: W. Barnaś (kapitan), M. Majkowski, K. Bobek, A. Kaczor

II MIEJSCE: N. Korczowski (kapitan), L. Heród, M. Oprocha, B. Kaczor

III MIEJSCE: I. Maślej (kapitan), T. Ajchsztet, W. Wielogórski, W. Skrobiszewski

Po nim odbył się pojedynek na śnieżki zakończony sprawiedliwym remisem 🙂 .Grupa średnia również rozegrała turniej hokeja. Po emocjonujących spotkaniach ustalona został kolejność:

GRUPA II – HOKEJ:

I MIEJSCE: K. Januś (kapitan), O. Drzymała, D. Koperek, F. Tomczykiewicz,
B. Żmijewski

II MIEJSCE: M. Warzybok (kapitan), D. Brzezicki, J. Kopacz, Z. Wielogórska, T. Heród

III MIEJSCE: M. Gadocha (kapitan), W. Sobczyńska, B. Ćwikło, F. Ziarko, P. Grzywa.

Najmłodsi natomiast poszli do sklepu, potem tworzyli budowle śnieżne, a na koniec walczyli w pojedynku na śnieżki 🙂 . O 13.30 obiad. Tym razem zupa pomidorowa, smażony filet z kurczaka, surówka z marchewki, ziemniaki i kompot, a na deser słodka bułeczka. Po ciszy wypełnionej korzystaniem z telefonów zajęcia na basenie. Najstarsi i grupa średnia dodatkowo rywalizowali w turnieju tenisa stołowego, a najmłodsi tworzyli karykatury trenerów 🙂 . Oto wyniki tenisa:

GRUPA I:

I MIEJSCE:Wojciech Barnaś

II MIEJSCE:Leon Heród

III MIEJSCA:Igor Maślej i Tomasz Ajchsztet

GRUPA II:

I MIEJSCE: Jan Kopacz

II MIEJSCE: Bartłomiej Ćwikło

III MIEJSCA: Borys Żmijewski i Filip Tomczykiewicz

Po basenie – tym razem dodatkowo z jacuzzi – głodni udaliśmy się na kolację. Jak zwykle pieczywo, wędliny, dżem, herbata oraz racuchy z jabłkami. Po kolacji dodatkowe porządki a o 19.30 wspólne śpiewanie – KARAOKE 🙂 . Od 21.00 kąpiel. Dzisiaj pojawiły  się pojedyncze łzy związane z tęsknotą za domem 🙁 . O 22.00 cisza nocna. Tym razem zdecydowana większość naszych podopiecznych bardzo szybko zasnęła… Jutro kolejny wyjazd na narty. Jeszcze uzupełnienie do dnia wczorajszego – poszczególne grupy wybrały swoich „szefów”. I tak dowódcami zostali:

GRUPA NAJSTARSZA – Wojciech Barnaś

GRUPA ŚREDNIA – Tymon Heród