„Kolorowy zawrót głowy „

18.II.2016 r. odbył się bal karnawałowy pt:Kolorowy zawrót głowy ” na , którym bawiły się dzieci wraz z rodzicami z różnych grup tj : ALIBY , „Szkoły Wczesnego Czytania” oraz rytmiki z baletem i rytmiki z tańcem ludowym . Już na początku balu wszyscy zostali podzieleni na 4 grupy a każda w innym kolorze. Każda z grup miała sprawdzić się w różnych zadaniach tj: wykonać strój karnawałowy , zatańczyć taniec oraz wymyślić okrzyk. Nie zabrakło tez wspólnych tańców z kolorowymi balonami i bibułkami do znanych i lubianych przebojów dyskotekowych . Na balu wyłoniono również zwycięzców rodzinnego konkursu na najbardziej zwariowaną , kolorowa fryzurę . Pierwsze miejsce zajęła Zuzia B. z mama , drugie miejsce : Martynka O z babcia a 3 miejsce Oliwka N z mama .Główna nagroda to rodzinny rejs statkiem po Wiśle. Bal zakończył wspólny pociąg do piosenki ” Jedzie pociąg z daleka”.Ale była zabawa, ale się działo …..?