Dawno, dawno temu…A może wcale nie tak dawno…

W miniony poniedziałek, 5 grudnia uczestnicy zajęć MDK i dzieci z przeszkoli z Kurdwanowa i Woli Duchackiej obejrzały przedstawienie zatytułowane „Czerwony Kapturek” przygotowane przez nauczycieli naszego Młodzieżowego Domu Kultury. Poznały historię Kapturka marzącego o nowym smartfonie, roztańczonej Babci i zestresowanego Leśniczego.  Dużo było śmiechu i troszkę łez, gdy najmłodsi przestraszyli się Wilka, który choć bardzo starał się być wegetarianinem, jednak jak w klasycznej historii braci Grimm, zjadł Babcię i wnuczkę. Jak łatwo się domyślić opowieść skończyła się happy endem, wszyscy (również Wilk) żyli długo i szczęśliwie. A po popołudniowych spektaklach grzeczne dzieci odwiedził sam Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Cały dochód z biletów przeznaczony został dla Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”.

Przestawienie „Czerwony Kapturek” będzie można obejrzeć jeszcze 16 grudnia, o godzinie 18.30, w Filii MDK przy ulicy Na Wrzosach 57