OBÓZ GRABINA 2016 – DZIEŃ JEDENASTY

No i zleciało – ostatni dzień zajęć za nami. Wszystkie turnieje zakończyliśmy już wczoraj. Dzisiaj dzień luźniejszy. Rozruch o poranku, potem śniadanie: jajko gotowane, wędliny sery, warzywa i mleko z płatkami. Po śniadaniu ostatnia kontrola czystości. Po zsumowaniu punktów za cały pobyt zwyciężył domek nr 2 w składzie:

ALEKSANDRA HANEK

ALEKSANDRA ZACZKIEWICZ

KINGA STAŃDA

GABRIELA MAŚLEJ

KALINA JARACZEWSKA

Miejsce drugie zdobył domek nr 8:

NORBERT GUZIK

WIKTOR GUZIK

TYMON HERÓD

TOMASZ AJCHSZTET

TYMOTEUSZ ZIAJKO

BORY ŻMIJEWKI

Miejsce trzecie domek nr 9:

LEON HERÓD

WOJCIECH BARNAŚ

IGOR MAŚLEJ

KACPER BOBEK

JAN FIGLARSKI

Następnie wspólne zdjęcia i trening judo. Potem obiad: zupa grzybowa, ziemniaki, panierowane skrzydełka kurczaka, nugettsy oraz dwie surówki (z sałaty i czerwonej kapusty). Po ciszy pakowanie i przygotowanie do podsumowania obozu. Niestety plan wyjścia do sklepu pokrzyżował nam deszcz i wiatr. Podobnie jak w dniu przyjazdu pojawił się dość silny deszcz. O 17.00 spotkanie kończące obóz. Nagrody, medale, puchary, dyplomy i niezdrowe słodycze… 🙂 .

Puchary trafiły do najbardziej wszechstronnych uczestników w każdej grupie. I tak:

GRUPA 1 – BORA KONRAD

GRUPA 2 – WOJCIECH BARNAŚ

GRUPA 3 – DAMIAN KOPEREK

GRUPY 4 – TYMON HERÓD

Na kolację tosty, wędliny, sery, warzywa i bułki. Po kolacji bal przebierańców będący jednocześnie pożegnalną dyskoteką. Młodsi bawili się  do 21.45, dwie najstarsze grupy do 22.30. Jutro wyjeżdżamy 🙁  . Start planowany na godzinę 11.00.

trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ: