OBÓZ GRABINA 2016 – DZIEŃ DZIESIĄTY

Z małym opóźnieniem dzień dziesiąty. Rozruch odbył się jak zwykle. Śniadanie przesunięte na 9.00. Do jedzenia zestaw wędlin, warzywa, sery, dżemy, miód i nieodzowne mleko z płatkami 🙂 .Potem wyjazd do Kutna do AQUA PARKU. Przed kąpielą wizyta na stadionie do gry w baseball. Obserwowaliśmy Mistrzostwa Europy i Afryki. Nie wiedzieć czemu trafiliśmy na mecz Niemcy – Stany Zjednoczone (ciekawe swoją drogą , w której części Europy lub Afryki leży USA ??? 🙂 . Potem dwie godziny zabawy w wodzie, na zjeżdżalniach, w jacuzzi 🙂 . Następnie powrót na spóźniony nieco obiad. Do jedzenia: zupa krupnik, ziemniaki, ryż, pieczeń, kurczak i dwa zestawy surówek. Potem krótsza niż zwykle cisza, a po niej kończenie rozgrywek. Pierwsze trzy grupy rywalizowały w turniejach gier świetlicowych, a najmłodsi wystartowali w zawodach kajakowych. Oto wyniki:

GR. 1 – TANTRIX:

I miejsce – KONRAD BORA

II miejsce – KATARZYNA BARNAŚ

III miejsca – JOANNA ŁOPATA i WANESA BŁAŻEJCZYK

GRY ŚWIETLICOWE – GRUPA 1 – GRABINA 2016

GR. 2 – KÓŁKO I KRZYŻYK:

I miejsce – WOJCIECH BARNAŚ

II miejsce – KACPER BOBEK

III miejsca – KINGA STAŃDA i IGOR MAŚLEJ

GRY ŚWIETLICOWE – GRUPA 2 – GRABINA 2016

GR. 3 – KÓŁKO I KRZYŻYK:

I miejsce – NORBERT GUZIK

II miejsce – KACPER ŻAK

III miejsca – KRZYSZTOF JANUŚ i WOJCIECH PIETRAS

GRY ŚWIETLICOWE – GRUPA 3 – GRABINA 2016

GR. 4 – ZAWODY KAJAKOWE:

I miejsce – TYMON HERÓD z czasem 2,51

II miejsce – BORYS ŻMIJEWSKI z czasem 2,55

III miejsce – TYMOTEUSZ KOSOŃ z czasem 3,02

Potem kolacja: naleśniki z serem i czekoladą, wędliny, sery, warzywa i jak zwykle chrupiące pieczywo.Po kolacji najstarsi oglądali film, grupa druga grała w siatkówkę, trzecia grupa zaliczyła zawody kajakowe, a najmłodsi po raz ostatni mieli trening judo na TATAMI. Najlepsi kajakarze:

GR. 3 – ZAWODY KAJAKOWE:

I miejsce – KRZYSZTOF JANUŚ z czasem 3,40

II miejsce – DAMIAN KOPEREK z czasem 4,10

III miejsce – FILIP ZIARKO z czasem 4,12

Cisza nocna niezmiennie o 22.00 🙂 .

trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ: