Uczeń Obywatel – konkurs prezentacji wyborczych

11 kwietnia w Urzędzie Miasta Krakowa, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Uczeń Obywatel. Tym razem uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w konkursie prezentacji wyborczych. Każda ze szkół uczestniczących w projekcie wytypowała jednego kandydata do Rady Miasta. Kandydaci wraz ze sztabami przygotowali programy, ulotki, transparenty a nawet słodki poczęstunek by zachęcić rówieśników do oddania głosu. W konkursie zwyciężyła Maja Lempart ze szkoły podstawowej nr 4. Drugie miejsce zajęła Julia Gorczowska ze  szkoły podstawowej nr 113. Trzecie przypadło Andrzejowi Ubikowi ze szkoły podstawowej nr 41. Wyróżnienia otrzymali: Maciej Pelc (szkoła podstawowa nr 36) i Olga Pabisek (szkoła podstawowa nr 7).