I GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY

W dniu dzisiejszym nasi podopieczni wzięli udział w I Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy. W zmaganiach uczestniczyło blisko 160 zawodniczek i zawodników z klubów polskich i zagranicznych. MDK KRAKÓW w zmaganiach reprezentowało sześciu zawodników. W kategorii do 36 kg po trzech stoczonych pojedynkach MAGNUS GADOCHA został, ostatecznie sklasyfikowany na VII pozycji. Nieco lepiej spisał się AREK IMIOŁEK, dla którego były to pierwsze oficjalne zawody. Po ambitnych walkach zdobył on V lokatę w kategorii 39 kg. Na tym samym miejscu w kategorii do 42 kg ukończył zawody podopieczny trenera Roberta Barnasia – KRZYSZTOF SOBCZYK. Na czwartym miejscu zakończył swój start w kategorii do 45 kg kolejny zawodnik trenera Barnasia – IGOR KASPERSKI. Dwóm zawodnikom naszego klubu udało się zająć miejsca medalowe. Na trzecim najniższym stopniu podium stanął kolejny judoka z filii Na Wrzosach – BARTŁOMIEJ ĆWIKŁO (kategoria do 36 kg). Najlepiej spisał się IGOR MAŚLEJ, który po pojedynkach ze Słowakami ostatecznie zdobył srebrny medal w kategorii do 45 kg.

Serdecznie gratuluję i czekam na kolejne sukcesy!!!