Bajkowy bal karnawałowy

DSC0048706.02.2016 r. dzieci z grup rytmicznych popołudniowych bawiły sie na „Bajkowym balu karnawałowym ” w Filii MDK. Zabawę rozpoczęło „Wesołe powitanie „w kole oraz parada strojów karnawałowych . Motywem stale powtarzającym sie i przenoszącym wszystkich w magiczny świat bajek był pociąg , który swoją podróż rozpoczął od krainy Jasia i Małgosi . Wiele zabawy i śmiechu dostarczył tu piernikowy konkurs. Był tez taniec z Jasiem i Małgosią . Następnie   pociąg zawiózł wszystkich do lasu , przez który ze smakołykami w koszyczku do swojej babci musiał przejść Czerwony Kapturek . Oczywiście każde dziecko miało okazje spróbować przejść wyznaczoną trasą z koszyczkiem pełnym smakołyków .Po wspólnym tańcu dzieci i rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek . Po przerwie pociąg dotarł do krainy Kopciuszka. Tu każde dziecko miało możliwość przejścia w butach na wysokich obcasach. Na zakończenie odwiedziliśmy krainę śniegu i lodu. Na balu nie zabrakło także wspólnych tańców dzieci i rodziców do znanych i lubianych przebojów dyskotekowych.

DSC00409DSC00413DSC00418DSC00420DSC00423DSC00435DSC00491DSC00489