Bajkowy bal karnawałowy

Dzieci z Akademii Lolka i Bolka oraz grup rytmicznych bawiły się na „Bajkowym balu karnawałowym „ w Filii MDK. Zabawę rozpoczęło „Wesołe powitanie „w kole oraz parada strojów karnawałowych. Motywem stale powtarzającym się i przenoszącym wszystkich w magiczny świat bajek był pociąg, który swoją podróż rozpoczął od krainy Jasia i Małgosi.Wiele zabawy i śmiechu dostarczył tu piernikowy konkurs. Następnie pociąg zawiózł wszystkich do lasu przez który ze smakołykami w koszyczku do swojej babci musiał przejść Czerwony Kapturek. Oczywiście każde dziecko miało okazje spróbować przejść wyznaczoną trasą z koszyczkiem pełnym smakołyków. Po wspólnym tańcu dzieci i rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Po przerwie pociąg dotarł do krainy Kopciuszka. Tu każde dziecko miało możliwość przejścia w butach na wysokich obcasach. Na zakończenie odwiedziliśmy krainę śniegu i lodu. Na balu nie zabrakło także wspólnych tańców dzieci i rodziców do znanych i lubianych przebojów dyskotekowych.