Ogromne i mniejsze sukcesy uczestniczek sekcji wokalnej!

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016 wiele się wydarzyło. Co prawda sekcja wokalna nie brała udziału w żadnym konkursie, ale i tak mamy na koncie kilka sukcesów!

Jagoda Kudlińska (uczestniczka Młodzieżowego Studia Piosenki) jako wokalistka zespołu LOR zaczyna wkraczać na profesjonalną ścieżkę muzyczną. Wraz z koleżankami z zespołu wkrótce wyda debiutancką płytę! Całkiem niedawno dziewczyny były gośćmi programu Dzień Dobry TVN. Reportaż, wywiad oraz występ można obejrzeć tutaj: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/smaczna-muzyka-utalentowanych-nastolatek,186205.html

Ola Pawlik, najmłodsza bo zaledwie 9-letnia wokalistka Zespołu Wokalnego „Domino” ma za sobą swoje pierwsze zlecenie. 🙂 Brała udział w nagraniach muzyki, tworzonej do zabawek. Już wkrótce zabawki z głosem Oli będzie można kupić w całej Polsce.

Gosia Pawlik (z Zespołu Wokalnego „Domino”) na podstawie zeszłorocznych sukcesów wokalnych, została stypendystką Ogólnopolskiej Fundacji „Pocztowy Dar”!

Patrycja Kasperczyk (Młodzieżowe Studio Piosenki) już po raz trzeci brała udział w nagraniach płyty z kolędami „Siemacha po Kolędzie” u boku gwiazd polskiej estrady. Płyta dostępna jest w salonach Empik.

Nie mogło się obyć bez kilku sukcesów w konkursach wokalnych, w których wokalistki brały udział na własny rachunek.
– III miejsce dla Małgosi Frey w krakowskich eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek,
– II miejsce dla Oli Grabowskiej w Dziecięcym Festiwalu Kolęd w Szczawie,
– I miejsce dla Zuzi Piątek i II dla Zosi Pazdan w Szkolnym Konkursie Kolęd,
– Główna Nagroda dla Zosi Pazdan w Konkursie Karaoke „Mam tę moc!”.