Elementy pokazu na zajęciach otwartych – 11.01.2016

11.01.2016r. odbyły się zajęcia otwarte w obydwu grupach rytmicznych popołudniowych , na które zostali zaproszeni dzieci razem z rodzicami.Zajęcia rozpoczęły się wspólnym powitaniem w kole pt”Wesoło Was  dziś witamy”Po prezentacji  dziewczynek z grupy rytmicznej z elementami baletu ,wystąpiły dzieci z grupy rytmicznej z elementami tańca ludowego.W programie znalazł się „Ptaszek z Łobzowa”z ilustracją ruchową i akompaniamentem grzechotek, taniec krakowiak w parach i w kole, granie na instrumentach perkusyjnych do melodii „Hej od Krakowa jadę” oraz „Instrumentalna trójka”Nie zabrakło też wspólnych  zabaw z rodzicami tj.”Nie chcę Cię…”,”Dwóm tańczyć się zachciało” Zajęcia otwarte zakończyły się wspólnym śpiewaniem piosenki „Wszystkim Wam pięknie dziś dziękujemy”.Mali krakowiacy i krakowianki za swój wysiłek , pracę i prezentację dostali słodką niespodziankę.Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo dziękuję za wspólną zabawę.