Elementy pokazu na zajęciach otwartych – 11.01.2016

11.01.2016r. odbyły się zajęcia otwarte w obydwu grupach rytmicznych popołudniowych na które przybyły dzieci razem z rodzicami. Na początku wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego koła i powitania pt”Wesoło Was dziś witamy „Następnie dziewczynki z grupy rytmicznej z elementami baletu zatańczyły układy choreograficzne z bibułkami i kulkami „śniegowymi”.Po tej prezentacji do zabawy pt”Taniec na lodzie „zostali zaproszeni rodzice .Był też taniec „Śnieżynek „,granie na instrumentach perkusyjnych do melodii pt”Instrumentalne koła”oraz piosenka „Kolorowe nutki” z akompaniamentem dzwonków diatonicznych. Za swój występ małe „baletniczki”otrzymały słodkie małe co nie co .Rodzicom i dzieciom bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas i zabawę.