OBÓZ WANDOWO 2015 – DZIEŃ 2

Kolejny dzień za nami. Po rozruchu porannym i śniadaniu porządki w pokojach i pierwsza kontrola czystości. Trzeba przyznać, że naprawdę wyglądało to całkiem nieźle. Pani Małgosia przydzieliła nawet kilka 10 w dziesięciostopniowej skali :). Najstarsza grupa odbyła trening przed turniejem tenisa stołowego. Grupa druga odbyła pierwszy trening gry w BULE. Grupa trzecia rywalizowała natomiast w TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO. Oto wyniki:

I miejsce TOMASZ AJCHSZTET

II miejsce JAN FIGLARSKI

III miejsca WIKTOR GUZIK i LEON HERÓD

Najmłodsi z kolei trenowali przed TURNIEJEM ŁUCZNICZYM. Po treningach wszystkie grupy relaksowały się na plaży przy jeziorze oraz po raz pierwszy na tym obozie kąpały się :). Potem powrót na obiad. W dniu dzisiejszym menu wyglądało następująco: zupa krupnik, ziemniaki, pulpet gotowany w sosie koperkowym, ogórek małosolny oraz kompot. Na podwieczorek brzoskwinie i nektarynki. Po ciszy kolejna porcja zajęć. Najstarsi rozegrali TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Oto wyniki:

I miejsce DAMIAN GURBIEL

II miejsce SZYMON BASTER

III miejsca MIŁOSZ SULENCKI i PIOTR KRAWCZYK

Grupa druga pod czujnym okiem trenera Roberta Barnasia doskonaliła techniki judo na macie. Grupa trzecia trenowała przed TURNIEJEM GRY W BULE, a czarta grupa doskonaliła Zespołowe Gry Sportowe (były to: koszykówka, piłka nożna i uni hokej). Po kolacji najstarsi rozegrali mecz piłki nożnej halowej. Pozostali natomiast obejrzeli film z minionkami 🙂 Tradycyjnie i niezmiennie cisza nocna rozpoczęła się o 22.00.

trener Paweł Maślej

Poniżej link do zdjęć – po korekcie powinien się już otwierać :):

WANDOWO 2015 – DZIEŃ 2