WEEKEND Z ZAWODAMI

Podczas weekendu nasza sekcja wzięła udział w zawodach judo. W sobotę w miejscowości Tuchów odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Judo Młodzików i Dzieci. W kategorii do 73 kg I miejsce i złoty medal zdobył nasz zawodnik Igor Sikora. W kategorii do 60 kg udanie zaprezentował się Samuel Zegartowski zajmując III miejsce. W pierwszej dziesiątce uplasował się również Igor Maślej w wadze do 39 kg. Natomiast w Bytomiu 10 maja /niedziela/ w I Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii do 60 kg startował Konrad Bora – niestety przegrał w walkach eliminacyjnych. Być może wykorzysta swoją szansę w drugiej eliminacji 23 maja w Częstochowie. Trzymam kciuki 🙂 . Poniżej kilka zdjęć naszych sportowców.