Dziewczyny z DOMINO wygrały sukces!

2 kwietnia 2014 roku 6 solistek z Zespołu Wokalnego DOMINO wzięło udział w eliminacjach wstępnych do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces, które odbyły się w Centrum Kultury im. św. Jadwigi w Krakowie. Trzeba przyznać, że poziom krakowskich eliminacji był niezwykle wysoki, a jury spośród 49 uczestników mogło zakwalifikować do II etapu jedynie 13 osób! Wśród nich znalazły się dwie nasze wokalistki: Weronika Foryś oraz Małgosia Frey! O krok od nominacji znalazły się: Ola Pawlik i Gosia Pawlik, które otrzymały wyróżnienia. Podczas konkursu pięknie zaprezentowały się również: Zosia Pazdan i Zuzia Konopek. Wszystkim dziewczynkom należą się ogromne gratulacje!!! Półfinał konkursu już 13 maja!
Dodatkową nagrodą za długie oczekiwanie, tremę oraz wspaniałe wspieranie siebie nawzajem była wycieczka do McDonald’s. 🙂

(zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Doroty Pazdan)

 

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność