Bohaterowie Lektur Szkolnych „Granica” Zofii Nałkowskiej

Finał Małopolskiego Konkursu Czytelniczego Bohaterowie Lektur Szkolnych „Granica” Zofii Nałkowskiej

Uczniów, którzy zakwalifikowali się do finału Konkursu zapraszamy do Filii Młodzieżowego Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Na Wrzosach 57 (Stary Prokocim) w Krakowie. Finał odbędzie się 26 marca 2014 roku:
o godzinie 10.00 – dla finalistów, którzy brali udział w eliminacjach w Krakowie i Starym Sączu
o godzinie 11.30 – dla finalistów, którzy brali udział w eliminacjach w Tarnowie i Oświęcimiu.
Prosimy o zabranie ze sobą długopisów.

Bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę przy organizacji Konkursu; Młodzieżowemu Domowi Kultury w Oświęcimiu, Powiatowemu Młodzieżowemu Domowi Kultury w Starym Sączu oraz Pałacowi Młodzieży w Tarnowie.