” Święto Mamy”

W dniu 28.05.2013 r. w Akademii Lolka i Bolka odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy. Zaproszone Mamusie z okazji swego święta wysłuchały wierszowane życzenia i piosenki, również w języku angielskim. Następnie każda Mama została obdarowana upominkiem wykonanym własnoręcznie przez jej dziecko. Zgodnie z tytułem uroczystości: ” I my mamy swoje mamy” przedszkolaki zaprezentowały wiersze i piosenki zwierzaków dzieciaków – mieszkańców świata przyrody nie tylko Europy, ale także Afryki i Krainy Wiecznych Lodów. Tradycyjnie nie mogło także zabraknąć wspólnych zabaw i tańców z zaproszonymi gośćmi. Na zakończenie Mamusie wraz z dziećmi zostały zaproszone na słodki poczęstunek, w trakcie którego mogły obejrzeć wystawę prac plastycznych swoich pociech.

[nggallery id=285 images=3]