Spotkanie Laureatów Wiosennego Przeglądu Artystycznego 2013

Dnia 17 maja 2013 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K.I. Gałczyńskiego odbył się koncert laureatów Małopolskiego Wiosennego Przeglądu Artystycznego Szkół Podstawowych. Podczas koncertu prezentowały się nagrodzone zespoły taneczne, muzyczne oraz teatralne.
Swoje nagrodzone przedstawienie Pt. „Pierwszy dzień wiosny” zaprezentował zespół teatralny „Kropka i już” ze Szkoły Podstawowej nr 56 z Krakowa. Wystąpił także zespół instrumentalny „Czarodziejski flet” ze Szkoły Podstawowej w Miękini (I nagroda) oraz nagrodzone zespoły – zespół klasy VI b – Szkoła Podstawowa nr 95 z Krakowa( I nagroda), zespół „Primabaleriny” – Szkoła Podstawowa im. bł. C. Borzęckiej (I nagroda) oraz zespół klasy VI – Szkoła Podstawowa im. Św. W. Pallottiego (II nagroda)
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.