OBÓZ W GÓRKACH WIELKICH – DZIEŃ SZÓSTY.

Powoli zmierzamy niestety do końca… 🙁 Dzisiejszy dzień został poświęcony na konkursy rozgrywki i uzupełnianie prób testów sprawnościowych. Przed południem młodsi rozgrywali turniej hokeja na śniegu. Olbrzymie emocje – cztery drużyny – system rozrywek „każdy z każdym”. Nawet dziewczęta mimo początkowej niechęci zaangażowały się w grę 🙂 ! Po zaciętych meczach poznaliśmy zwycięzcę. Została nią drużyna w składzie: Kacper ZIOMEK, Wojciech BARNAŚ, Aleksandra ZACZKIEWICZ, Maciej OPROCHA. Starsi zajęcia na macie oraz próby testu sprawności. O 13.15 obiad – radość w oczach uczestników: FRYTKI !!! Dodatkiem był kurczaczek, surówki, rosołek lub zupa czosnkowa. Po obiedzie grupa pierwsza próba biegowa testu sprawnościowego a grupa druga test skoczności, gibkości oraz rozgrywki gier świetlicowych. Tym razem „Państwa miasta”. Po wysiłku czas na posiłek. Znowu olbrzymia radość. Tym razem PIZZA! Po kolacji dyskoteka połączona z balem przebierańców. Bardzo ciekawe kreacje. Od spiderman’a przez księżniczki, mumię aż po dresiarzy, judoków i narciarzy. W trakcie tańców miła uroczystość. Dwóch naszych uczestników obchodzi urodziny w trakcie obozu! Kasper Popiel (11 lat) i Wojciech Barnaś (9 lat). Każdy z solenizantów otrzymał TORT 🙂 !!! Po ogólnym „sto lat” torcik dla każdego, kilka przebojów i na zakończenie piosenka Elektrycznych Gitar „To już jest koniec…” i rzeczywiście był to koniec. Pozostała toaleta wieczorna i do łóżka…. A jutro znowu narty 🙂 .

trener

paweł maślej