Za-Maskowana Sobótka Rodzinna

[nggallery id=”220″]

„Sobótka rodzinna” to pomysł na spędzenie czasu w sposób twórczy i atrakcyjny. Tak własnie było 12.01.2013 w MDK na ul. Beskidzkiej. W trakcie spotkania dzieci (uczestnicy sekcji plastycznej) i ich rodzice zobaczyli krótką prezentację multimedialną na temat historii maski od prehistorycznej – do współczesnej przeciwgazowej.
Potem każdy miał możliwość wykonania własnej maski karnawałowej w stylu weneckim. Dzieci montowały ozdoby na gotowej formie wykonanej wcześniej na zajęciach plastycznych techniką paper-mache, dorośli, którzy robili maski kartonowe mieli do wyboru wiele szablonów a wszyscy bogatą paletę materiałów dekoracyjnych: świecidełek, tasiemek, koralików, cekinów, koronek, brokatu, itd.
W efekcie dzieci i rodzice stworzyli prawdziwe dzieła sztuki.
Patrzcie i podziwiajcie!

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność