NOWY ROK SZKOLNY – STARTUJEMY!!!

Witam serdecznie w nowym roku szkolnym! Na szczęście Młodzieżowym Domom Kultury udało się przetrwać – dzięki temu możemy rozpocząć zajęcia sekcji judo po raz kolejny 🙂 .  Nadal dzięki uprzejmości Dyrektora Janusza Świerczka trenować będziemy na sali judo w Szkole Podstawowej nr 55. Na zebranie organizacyjne zapraszam w czwartek 6 września o godzinie 17.30 w sali widowiskowej MDK przy ul. Beskidzkiej. Niecierpliwych informuję, że treningi w tym roku planowane są na PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ  (grupy druga i pierwsza) oraz wtorek i czwartek (grupy trzecia i czwarta). Początek ok. 15.00-15.30. Grupa piąta PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK plus dodatkowo trening dla grupy szóstej (startujący w zawodach) w ŚRODĘ. Szczegóły dotyczące godzin i przynależności do grup zostaną podane w czwartek. Pierwsze zajęcia w poniedziałek i wtorek 10 i 11 września. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia !!!

paweł maślej