Lekcja otwarta – Hallowe’en

Ważnym wydarzeniem w życiu sekcji były zajęcia otwarte sekcji języka angielskiego zorganizowane z okazji święta Hallowe’en, w październiku 2011.
Bal duchów i czarownic zgromadził dzieci i młodzież ze wszystkich grup językowych z Beskidzkiej i z filii Na Wrzosach oraz z wielu innych sekcji działających w naszej placówce. Uczestnicy zajęć mogli poszerzyć wiedzę na temat tradycji związanych z Hallowe’en oglądając prezentację multimedialną o tym święcie oraz poprzez udział w licznych konkursach i zabawach. Najwięcej emocji wzbudził konkurs na najciekawszy strój halloweenowy, a jury z trudem wybrało zwycięzców, którzy wykazali najwięcej fantazji kreując swój strój. Dużą popularnością cieszyła się tradycyjna zabawa „bobbing for apples”, czyli łowienie jabłek z wody bez użycia rąk oraz próba zjedzenia ciastka-oponki zawieszonego na sznurku. Wszyscy uczestnicy lekcji zarówno dzieci jak i dorośli świetnie się bawili i wykazywali duże zaangażowanie w trakcie imprezy.

[nggallery id=42 images=3]