Lekcja otwarta – Hallowe’en

Ważnym wydarzeniem w życiu sekcji były zajęcia otwarte sekcji języka angielskiego zorganizowane z okazji święta Hallowe’en, w październiku 2011.
Bal duchów i czarownic zgromadził dzieci i młodzież ze wszystkich grup językowych z Beskidzkiej i z filii Na Wrzosach oraz z wielu innych sekcji działających w naszej placówce. Uczestnicy zajęć mogli poszerzyć wiedzę na temat tradycji związanych z Hallowe’en oglądając prezentację multimedialną o tym święcie oraz poprzez udział w licznych konkursach i zabawach. Najwięcej emocji wzbudził konkurs na najciekawszy strój halloweenowy, a jury z trudem wybrało zwycięzców, którzy wykazali najwięcej fantazji kreując swój strój. Dużą popularnością cieszyła się tradycyjna zabawa „bobbing for apples”, czyli łowienie jabłek z wody bez użycia rąk oraz próba zjedzenia ciastka-oponki zawieszonego na sznurku. Wszyscy uczestnicy lekcji zarówno dzieci jak i dorośli świetnie się bawili i wykazywali duże zaangażowanie w trakcie imprezy.

[nggallery id=42 images=3]

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność