OBÓZ WANDOWO 2015 – DZIEŃ 6

Nim opis kolejnego dnia jedna istotna informacja: POWRÓT Z OBOZU ZGODNIE Z PLANEM ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 11 LIPCA OK. 22.00 NA DWORZEC GŁÓWNY W KRAKOWIE. Niestety na tablicy w budynku gdzie jesteśmy wkradł się mały błąd: data się zgadza, ale zamiast soboty widniał piątek. Być może część dzieciaków mogła Państwu przekazać tę błędną informację. Tak czy inaczej zapraszamy Szanownych Rodziców po odbiór pociech w sobotę wieczorem 🙂 . Jeśli zaś chodzi o dzisiejszy dzień rozpoczął się on od zbiórki na rozruch, którego nie było 🙂 . Tradycyjnie w niedzielę rozruch się nie odbywa – po zbiórce uczestnicy wrócili radośnie do sal przygotowując się do śniadania. Po kontroli czystości całym obozem udaliśmy się na spacer do miejscowości Nowa Wieś, gdzie jest najbliższy Kościół. Trasa to ok. 2,5 km w jedną stronę. Na miejscu wszyscy chętni mogli uczestniczyć w Mszy Św. Po niej krótkie zakupy w sklepie: dominowały lody 🙂 . Następnie powrót do budynku na obiad. W dniu dzisiejszym w menu klasyczna polska zupa niedzielna czyli rosół z makaronem 🙂 . Na drugie tez klasyka czyli kotlet schabowy, ziemniaki i mizeria. Na deser jogurt. Po ciszy mimo niedzieli rywalizacja sportowa. Grupa pierwsza rozegrała turniej piłki nożnej halowej. Oto wyniki:

I miejsce drużyna w składzie:
KRZYSZTOF ŁOPATA, SZYMON BASTER, DAMIAN GURBIEL, KATARZYNA BARNAŚ, JOANNA ŁOPATA, ALICJA TRZPIS

II miejsce drużyna w składzie:
WOJCIECH KASZTELANIEC, MICHAŁ SEWERYN, IGNACY PORĄBKA, MARTA BOROWY, KAROLINA DRZEWIŃSKA, KINGA FRASIK

III miejsce drużyna w składzie:
KONRAD BORA, MIŁOSZ SULENCKI, KACPER KMERA, WANESA BŁAŻEJCZYK, WERONIKA WIELECKA, WERONIKA NOWAK

Grupa druga rozegrała turniej DART’a. Poniżej wyniki rywalizacji:

I miejsce IGOR MAŚLEJ

II miejsce MARCIN FRASIK

III miejsca MACIEJ OPROCHA i NATALIA KIEŁBOŃ

Grupa trzecia natomiast spotkała się na tatami rywalizując w turnieju SUMO. Stroje były dużą atrakcją, a po zaciętych bojach wyłonieni zostali zwycięzcy. Oto oni:

I miejsce JAN FIGLARSKI

II miejsce MARIA SYGUŁA

III miejsca TOMASZ AJCHSZTET i NORBERT GUZIK

Po turniejach obydwie grupy udały się nad jezioro korzystać z wody i słońca 🙂 . Najmłodsi natomiast po ciszy rozpoczęli od wizyty nad jeziorem, a po powrocie rozegrali turniej ŁUCZNICZY. Udało się wyłonić najlepszych strzelców:

I miejsce TYMON HERÓD

II miejsce TYMOTEUSZ KOSOŃ

III miejsca BARTOSZ KIEŁBOŃ i DAMIAN KOPEREK

Po kolacji projekcja filmu DON KICHOT dla grup drugiej, trzeciej i czwartej, a najstarsi stoczyli bój z kadrą w piłkę nożną halową. Trenerzy wygrali 8 : 3 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Już zapowiedziany został rewanż – postaramy się drugi raz też wygrać 🙂 .

trener Paweł Maślej

Poniżej link do zdjęć: