OBÓZ WANDOWO 2015 – DZIEŃ 5

Za nami już piąty dzień pobytu w Wandowie. Jak na razie pogoda bez zarzutu. Może nawet trochę za gorąco, ale w końcu to lato 🙂 . Powoli osoby, które baaaardzo tęskniły za domem oswajają się z brakiem obecności Rodziców 🙂 . O poranku tradycyjnie rozruch na boisku. Po śniadaniu kolejna kontrola czystości i zajęcia. W związku z wysoką temperaturą zaczynamy od plaży i jeziora, aby w największym upale ćwiczyć w cieniu lub w hali sportowej. Najstarsze dwie grupy rozpoczęły TESTY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ. Dzisiaj odbyły się próby siły mm ramion, bieg „po kopercie” oraz skoczność. Grupa trzecia rywalizowała w ZAWODACH ŁUCZNICZYCH. A oto wyniki:

I miejsce JAN FIGLARSKI

II miejsce LEON HERÓD

III miejsca WIKTOR GUZIK i TOMASZ AJCHSZTET

A grupa czwarta sprawdziła swoje siły w turnieju TENISA STOŁOWEGO:

I miejsce TYMON HERÓD

II miejsce BARTOSZ KIEŁBOŃ

III miejsca MIKOŁAJ TRZPIS i BORYS ŻMIJEWSKI

Na obiad kapuśniak ze świeżej kapusty, gulasz z kaszą i buraczki. Na deser arbuz. Po ciszy znów rywalizacja sportowa. Grupa pierwsza strzelała z ŁUKÓW:

I miejsce MICHAŁ SEWERYN

II miejsce MARTA BOROWY

III miejsca MICHAŁ MIŚ i KONRAD BORA

Grupa druga zakończyła rywalizację w turnieju gry w BULE. Oto wyniki:

I miejsce WOJCIECH BARNAŚ

II miejsce IGOR MAŚLEJ

III miejsca JAN SULENCKI i MARCIN FRASIK

Trzecia grupa realizowała pierwsze próby w TESTACH SPRAWNOŚCIOWYCH, a grupa czwarta w specjalnych strojach stanęła w szranki w turnieju SUMO:

I miejsce DAMIAN KOPEREK

II miejsce FILIP ZIARKO

III miejsca BARTEK ĆWIKŁO i BARTOSZ KIEŁBOŃ

Po kolacji niezapowiedziana dodatkowa kontrola czystości oraz KARAOKE. Rozpoczęliśmy utworem „Dni których jeszcze nie znamy” w interpretacji Kamila Bednarka i tym samym utworem w wykonaniu samego Marka Grechuty zakończyliśmy śpiewanie o 21.30. Warto podkreślić, że całkiem dobrze nasi podopieczni radzili sobie także z przebojami w języku angielskim 🙂 .

trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ: