OBÓZ GRABINA 2016 – DZIEŃ PIĄTY

Niestety nie udało się 🙁 . Polska przegrała z Portugalią…. Nic to  może następnym razem. Wracamy do obozu. Od rana plan sportowy: rozruch, śniadanie (jajecznica, parówki z serem, wędliny, sery, warzywa i oczywiście mleko z kulkami 🙂 ). Po śniadaniu grupa najstarsza uczestniczyła w testach sprawności (bieg wahadłowy i gibkość), grupa 2 zajęcia judo, grupa 3 kajaki, a najmłodsi zawody łucznicze. A oto wyniki:

I miejsce -TYMOTEUSZ KOSOŃ

II miejsce – BORYS ŻMIJEWSKI

III miejsca – TYMOTEUSZ ZIAJKO i TYMON HERÓD

Przebieg turnieju można obejrzeć w poniższym pliku PDF:

ZAWODY ŁUCZNICZE – GRUPA 4 – GRABINA 2016

Później plażowanie i powrót na obiad. Walka o nuggetsy z kurczaka 🙂 . Dodatkowo kotlet schabowy, pieczeń, ziemniaki, ryż z warzywami i dwie surówki. Po obiedzie tradycyjny odpoczynek z telefonami. Po ciszy kolejna porcja zajęć. Najstarsi ćwiczyli na sali judo i samoobronę. Grupa 2 próby z testu sprawności fizycznej, grupa 3 trening łuczniczy, natomiast najmłodsi pływali kajakami. Powrót na kolację: pieczywo, wędliny, warzywa i sery. Po kolacji ze względu na mecz krótkie treningi. Grupa 1 – trening gry w bule, grupa 2 trening łuczniczy, grupa 3 próby do testów sprawnościowych, a grupa 4 trening judo. O 21.00 wspólne oglądanie połączone z niespodzianką w postaci pizzy i zakazanej coli 🙂 . Niestety mimo przebrań, flag i głośnego kibicowania nasi odpadli…. Cisza nocna dla tych, którzy oglądali zaczęła się o 24.00. Jutro wycieczka do ZOO w Płocku.

trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ: