Na święto Babci i Dziadka

W dniu 05.02. w Akademii Lolka i Bolka odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zatytułowane: „ Karnawał z Babcią i Dziadkiem” z udziałem Rodziców. Na wstępie przedszkolaki zaprezentowały przygotowany na tę okazję program artystyczny, na który złożyły się życzenia, wiersze okolicznościowe i piosenki, przeplatane zabawami tanecznymi z zaproszonymi gośćmi. Babcie i Dziadziusiowie zostali obdarowani przez wnuczęta laurkami. Po wesołych zabawach uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, aby odpocząć i nabrać energii do dalszej zabawy. Po krótkiej przerwie przyszła pora na rodzinne balowanie. Wszyscy bawili się znakomicie w rytmach walczyka, poleczki, rock and rolla oraz przy tanecznych przebojach i hitach dla dzieci. Nie mogło oczywiście zabraknąć wesołych konkursów, w których udział był nagradzany słodkościami. Rodziny bawiły się znakomicie i mamy nadzieję, że wspólne świętowanie w karnawale pozostanie w pamięci jako radosne wydarzenie.