ZACZYNAMY TRENINGI JUDO W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

Szanowni Rodzice, Drodzy Zawodnicy!!!

Rozpoczynamy treningu judo w nowym roku szkolnym. Mimo wielu trudności przebrnęliśmy proces rekrutacji i możemy po wielu miesiącach wrócić do treningów 🙂 . Udało się podtrzymać współpracę z SP nr 55 i dzięki życzliwości p. Dyrektora Janusza Świerczka nadal będziemy trenować w sali judo w szkole. Poniżej harmonogram treningów:

GRUPA 1 – poniedziałek i środa 16.25 – 17.10

GRUPA 2 – poniedziałek i środa 15.15 – 16.15

GRUPA 3 – poniedziałek i środa 17.15 – 18.30

GRUPA 4 – poniedziałek i środa 18.35 – 20.05

Zajęcia rozpoczynamy od poniedziałku 7 września 2020 r.

Zgodnie z przyjętymi procedurami zawodnicy wchodzą do szatni na krótko przed zajęciami (ok. 10 minut). W przypadku grup młodszych (1 i 2) mogą wejść rodzice, w przypadku pozostały dorośli nie wchodzą do budynku szkoły. Po przebraniu dziecka rodzice opuszczają budynek szkoły nie pozostając w nim w trakcie zajęć. Przy wejściu do szkoły wszyscy dezynfekują ręce. Dzieci odbierane są z szatni prze trenera na kilka minut przed zajęciami. Prze wejściem na sale ponownie zawodnicy dezynfekują dłonie. Mata będzie dezynfekowana specjalnym urządzeniem parowym. Podczas zajęć sala będzie stale wietrzona. Na zajęciach nie powinny pojawiać się osoby, których stan zdrowia wskazuje na infekcję, lub,które miały kontakt w ostatnich dwóch tygodniach z osobami u których stwierdzono COVID 19 lub osobami pozostającymi w kwarantannie w związku podejrzeniem zarażenia!!!

Wymagania formalne związane z udziałem w zajęciach:

1. Rekrutacja do MDK – osoby, które nie zostały przyjęte w rekrutacji do MDK (wykaz znajduje się w MDK) po uzyskaniu zgody trenera na przyjęcie winny dostarczyć do trenera wypełniony przez rodziców/prawnych opiekunów ZAŁĄCZNIK NR 5 do rekrutacji. TERMIN – bezzwłocznie.
  2. Uczestnicy grup 1, 2 i 3 dostarczają zaświadczenie o dobrym stanie zdrowia od lekarza rodzinnego/lekarza pierwszego kontaktu. TERMIN: do 15 października.
  3. Zawodnicy grupy 4 dostarczają zaświadczenie ze zgodą na udziała w treningach i start w zawodach judo. Ważność badań to maksymalnie 12 miesięcy (decyduje lekarz). Badania takie mają prawo wykonać: lekarz uprawniony do orzekania w sporcie amatorskim lub lekarz rodzinny (nie ma obowiązku wystawienia takiego orzeczenia, ale obowiązujące  przepisy pozwalają mu na takie działanie). TERMIN: do 15 października.
  4. Wpłata do trenera kwoty 29 zł na obowiązkowe ubezpieczenie NNW osób trenujących (nie dotyczy uczniów SP nr 55!!!). TERMIN: do końca września
  5. Wypełnienie i dostarczenie do trenera:

TERMIN: do 15 września

Proszę także o wpłaty na rzecz Rady Rodziców działającej przy MDK ? Osoby trenujące 2 x 45 minut lub 2 x 60 minut kwota 200 zł na cały rok, grupy ćwiczące 2 x 75 minut lub 2×90 minut kwota 300 na cały rok. Dziękuję!
trener
Paweł Maślej