OBÓZ GRABINA 2016 – DZIEŃ ÓSMY

Niedziela to dzień na obozach zawsze nieco luźniejszy niż pozostałe. Tak tez było i tym razem 🙂 . Pobudka później niż zwykle i brak rozruchu. Na szczęście deszcz, który padał w nocy nie kontynuował swojej działalności w ciągu dnia 🙂 . Dzień rozpoczęliśmy od śniadania. Dzisiaj wędliny, warzywa, sery, dżem, jajecznica i oczywiście mleko z płatkami. Po śniadaniu szybkie przygotowania i wyjście na spacer do Łącka. tam udział we Mszy Św. dla chętnych. Po nabożeństwie zakupy w sklepie obok kościoła 🙂 . Powrót na obiad: żurek – ciekawostka kulinarna – z makaronem, ziemniaki, kluseczki, pieczeń, klops w sosie leczo, dwie surówki oraz marchewka z groszkiem na ciepło. Po obiedzie cisza, a po niej powrót do cyklu treningowego: najstarsi bieg na 4000 m i plażowanie. Pierwsza trójka:

I miejsce – KONRAD BORA z czasem 15,46

II miejsce – MIŁOSZ SULENCKI z czasem 16,02

III miejsce – SZYMON BASTER z czasem 16,34

Grupa druga kolejne zajęcia kajakowe, grupa trzecia rywalizowała w turnieju SUMO. Oto triumfatorzy:

I miejsce – DAMIAN KOPEREK

II miejsce – NORBERT GUZIK

III miejsca – KRZYSZTOF JANUŚ i MAREK WIECZOREK

Grupa czwarta natomiast uczestniczyła w kolejnych próbach testów sprawnościowych. Po zajęcia krótka wizyta na plaży i powrót na kolację. Tym razem parówki z serem, wędliny, sery, pieczywo i warzywa. Po kolacji dalszy ciąg zajęć. Grupa pierwsza rywalizował w turnieju łuczniczym:

I miejsce – KATARZYNA BARNAŚ

II miejsce – KONRAD BORA

III miejsca – WANESA BŁAŻEJCZYK i MICHAŁ SEWERYN

Grupa druga na tatami doskonaliła rzuty O SOTO GARI i O GOSHI oraz toczyła RANDORI w TACHI WAZA i w NE WAZA. Grupa trzecia testy sprawności fizycznej, a czwarta grupa rozegrała mecze eliminacyjne w turnieju DOMINO. Cisza nocna jak zwykle o 22.00.

trener Paweł Maślej

LINK DO ZDJĘĆ: