OBÓZ GRABINA 2016 – DZIEŃ CZWARTY

Środa już za nami. Dzień jak zwykle rozpoczął rozruch, potem śniadanie. I tu małe zaskoczenie. Prócz wędlin, jogurtu, warzyw i serów podano budyń waniliowy i czekoladowy…. Dzieciaki zadowolone, dorośli zdziwieni 🙂 . Po śniadaniu kontrola czystości – kolejny domek otrzymał ocenę niższą niż maks w  postaci 10 pkt. Już tylko cztery domki z dziesięciu nie straciły na tym obozie punktów 🙂 . Od rana dużym zainteresowaniem cieszyła się lina rozpięta przez trenerów między drzewami do ćwiczenia równowagi. Poranne treningi odbyły się według następującego schematu:

gr. 1 – judo

gr. 2 – kajaki

gr. 3 – testy sprawności (bieg wahadłowy i gibkość)

gr. 4 – gra w bule

Kąpiel w jeziorze i powrót na obiad. Dzisiaj dwie pieczenie, ziemniaki, kasza surówka z marchewki i sałata. Po obiedzie cisza i oczywiście telefony 🙁 . Później kolejny zestaw zajęć:

gr. 1 – kajaki

gr. 2 – judo

gr. 3 – gra w bule

gr. 4 – trening łuczniczy

Po zajęciach kolacja: zapiekanki z pieczarkami, makaron z sosem truskawkowym oraz wędliny, sery i warzywa. Uruchomiony na terenie ośrodka sklepik cieszy się dużym powodzeniem. Jeden z podopiecznych zakupił dzisiaj lody dla wszystkich kolegów z domku 🙂 . Po kolacji korzystamy z pogody i kolejny zestaw zajęć:

gr. 1 – siatkówka i zumba

gr. 2 – gra w bule