Uroczystość Dnia Mamy

W dniu 25.05. w Akademii Lolka i Bolka odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy zatytułowane: ” Tajemnice majowej łąki”. Zaproszone mamusie wysłuchały płynących z głębi małych serduszek życzeń i zostały obdarowane przez dzieci upominkami – kwiatami. Zgodnie z tytułem uroczystości przedszkolaki, recytując wierszyki, ” przeniosły” swoje mamy na majową łąkę pełną mieszkańców, takich jak: motyle, żabki, bocian, ślimak, konik polny, biedronka. Były również tematyczne piosenki, opowieści ruchowe przy muzyce, zabawy, koncert wiosenny oraz tańce we wspólnym kole i parach. Na zakończenie mamusie wraz z dziećmi zostały zaproszone na słodki poczęstunek, w trakcie którego mogły obejrzeć prace plastyczne na temat: ” Cała łąka dla mamy”.