RUSZAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!

Serdecznie zapraszam wszystkich zawodników na treningi judo w nowym roku szkolnym. Rozpoczęliśmy w dniu dzisiejszym. W porównaniu z poprzednim rokiem mamy jedną istotną zmianę. Trenera Roberta Zaczkiewicza zastąpił wracający do pracy w naszej sekcji trener Tomasz Długosz. Powyższa zmiana spowodowana była nowymi obowiązkami trenera Roberta Zaczkiewicza, która został wybrany do Zarządu Polskiego Związku Judo oraz przejął funkcję trenera koordynatora sekcji judo TS Wisła Kraków. Dziękując z tego miejsca p. Robertowi za zaangażowanie informuję, że nadal zamierzamy wspólnie z trenerem organizować obozy klubowe zarówno w zimie jak i w lecie.

Zajęcia podobnie jak w ubiegłym roku odbywają się w sali judo w SP 55 przy ul. Dobczyckiej w Krakowie. Oto harmonogram zajęć:

GRUPA 1 – WTOREK I CZWARTEK 16.45 – 17.30 (prowadzący Tomasz Długosz)

GRUPA 2 – PONIEDZIAŁEK I ŚRODA 15.30 – 16.15 (prowadzący Paweł Maślej)

GRUPA 3 – WTOREK I CZWARTEK 15.10 – 16.40 (prowadzący Tomasz Długosz)

GRUPA 4 – PONIEDZIAŁEK I ŚRODA 16.20 – 17.50 (prowadzący Paweł Maślej)

GRUPA 5 – PONIEDZIAŁEK I ŚRODA 17.55 – 19.25 (prowadzący Paweł Maślej)

GRUPA 6 – WTOREK I CZWARTEK 17.35 – 18.20 (prowadzący Tomasz Długosz)

W związku z udziałem w treningach judo przypominam o konieczności wypełnienia poniższych wymagań:

• Wypełnienie i zwrot zgody do na udział w zajęciach judo (do pobrania u trenera i zwrot do trenera).
  • Zgoda (zaświadczenie) lekarza rodzinnego na udział w zajęciach rekreacyjno – sportowych (w przypadku GRUP 5 i 6 lekarz sportowy!!!)
  • Wpłata 27 pln  na obowiązkowe ubezpieczenie grupowe NNW dla osób trenujących (do trenera).

Dodatkowo zwracam się z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców działającej przy MDK.

trener Paweł Maślej