GARDEJA 2014 – DZIEŃ DRUGI

Dzisiejszy dzień rozpoczął się wyjątkowo wcześnie bo o 5.45 ….. Okazało się, że najmłodsza grupa nie mając zegarków postanowiła wstać na tyle wcześnie aby nie zaspać na rozruch poranny. Pobudka standardowo jest o 7.45 🙂 Tak czy inaczej opieka na nogach od 5.45, ponieważ jak się łatwo domyśleć nasi podopieczni mimo zapewnień, że  do pobudki pozostały jeszcze dwie godziny nie byli uprzejmi spać 🙂 Faktyczna pobudka dla nielicznych o 7.45. O 8.00 rozruch poranny – dwie młodsze grupy ćwiczyły na boisku, natomiast dwie starsze udały się nad jezioro. Potem śniadanie a po nim przygotowania do pierwszej kontroli czystości. Tym razem naprawdę całkiem przyzwoicie wszędzie noty bliskie 10 🙂 Oby tak dalej :). Następnie w planie zajęcia sportowe. Najstarsi zajęcia judo i wizyta w sklepie, grupa druga mecz i ćwiczenia na boisku ze sztuczną nawierzchnią, grupa trzecia ćwiczenia na boisku trawiastym a najmłodsi trening przygotowujący do turnieju gry w bule oraz zabawy z chustą animatora. Potem wspólne wyjście na plażę i zabawy w piasku. Powstały pierwsze zamki – był to dobry trening przez planowanym konkursem na budowle w pisku. Powrót na obiad a po nim cisza. Zajęcia popołudniowe wg schematu: GR 1 – piłka nożna, GR. 2 – trening przygotowujący do turnieju gry w bule i do zawodów łuczniczych, GR. 3 – trening z elementami SUMO oraz przygotowania do rozgrywek gry w domino. Po kolacji wyproszona dyskoteka – zabawa dla dwóch najstarszych grupa zakończyła się o 22.15. Młodsi do łóżek trafili nieco wcześniej. Warto podkreślić, że zgodnie z zasadami demokracji W dniu dzisiejszym wybrani zostali SZEFOWIE GRUP. Oto wyniki:

GRUPA 1 – KONRAD BORA

GRUPA 2 – ALAN POLUS

GRUPA 3 – WOJCIECH BARNAŚ

GRUPA 4 – LEON HERÓD

Gratuluję wyboru!!! W ciągu dnia wielkie poszukiwania kąpielówek zakończone sukcesem (po telefonicznych instrukcjach mamy 😉 ), zagubiony chwilowo telefon, zalana nieco szamponem kosmetyczka i kilka osób tęskniących za domem. Dzięki zaangażowaniu p. Agaty, która najbardziej smutnym czytała bajki udało się i ten kłopot zniwelować. Także dzisiaj wszyscy uczestnicy otrzymali kolorowe czapeczki w czterech odcieniach kolorystycznych – w innym dla każdej z grup. Mam nadzieję, że nie zaginą – na wszelki wypadek każda została podpisana nazwiskiem właściciela.

Poniżej link do zdjęć ( jest to część 1 – pozostałe trenerzy przekażą jutro)

GARDEJA 2014 – DZIEŃ DRUGI

GARDEJA 2014 – DZIEŃ 2 UZUPEŁNIENIE