Zakończenie roku w Akademii i wspólne malowanie pejzażu MDK

26.VI.2014 r. pogoda nie dopisała i niestety wielkie grillowanie musieliśmy odłożyć na następny dzień.Dopisały jednak dzieci i rodzice , aby uroczyście zakończyć ten rok w naszej akademii.Na początku dzieci przedstawiły krótki program artystyczny: zabawy i wierszyki w j.angielskim, piosenki o tematyce wakacyjnej oraz wiersze na pożegnanie przedszkola.Po tej prezentacji nauczycielki przystąpiły do rozdania nagród i dyplomów.Były również podziękowania dla rodziców za tegoroczną współpracę, dla niektórych w formie DYPLOMU PRZYJACIELA MDK.Całą uroczystość zakończyło zaproszenie wszystkich na następny dzień do wspólnego malowania pejzażu MDK, zabaw z wykorzystaniem sprzętu sportowego oraz wielkiego grillowania czyli dla każdego coś miłego.