LEKCJA POKAZOWA 2013 – WYNIKI

W środę 26 czerwca 2013 w sali gimnastycznej SP 55 odbyło się sportowe podsumowanie zajęć judo w roku szkolnym 2012/2013. Uczestnicy zmagań zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe 2004 i młodsi, którzy walczyli ze sobą w oparciu o uproszczone zasady SUMO oraz 2003 i starsi, którzy z kolei walczyli w oparciu o uproszczone zasady JUDO. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko samych uczestników ale także licznie przybyli na nią rodzice, dziadkowie oraz znajomi walczących. Dla sporej części startujących były to pierwsze zmagania związane ze sztukami walki. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, osoby które zajęły miejsca I – III dodatkowo zostały udekorowane medalami. Wszyscy zawodnicy losowali nagrody rzeczowe. Warto przy tym podkreślić duże zaangażowanie rodziców w całe przedsięwzięcie. Przygotowali oni tradycyjnie bardzo smaczne domowe wypieki, wsparli akcję upominkami i nagrodami – w tym miejscu w imieniu swoim i dzieciaków raz jeszcze BARDZO IM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ! Dodatkowo podczas turnieju jako sekcja uhonorowaliśmy p. Janusza Świerczka – Dyrektora SP 55 za kolejny rok wsparcia funkcjonowania naszej sekcji przy szkole, p. Annę Borę – jako najbardziej zaangażowaną mamę w sekcji oraz p. Piotra Nowaka – jako najbardziej zaangażowanego tatę w sekcji. Drugi raz z rzędu klasyfikację na najlepszego zawodnika sekcji w rocznym podsumowaniu zwyciężył Daniel Nowak m.in. V zawodnik tegorocznych Mistrzostw Polski Młodzików. Czwórka naszych najlepszych zawodników powołanych do Kadry Małopolski – Daniel Nowak, Mikołaj Boroń, Wiktor Tran oraz Konrad Bora otrzymali jako pierwsi koszulki klubowe wykonane dzięki wsparciu rodziców.Impreza zakończyła się ok. 20.30 i myślę że mimo kilku niedociągnięć należy uznać ją za bardzo udaną – mam nadzieję że podobnie myślą jej uczestnicy i ich bliscy !!! W załącznikach wyniki zmagań a ja już serdecznie zapraszam na kolejne Mistrzostwa Sekcji w 2014 roku – będą to już XVI zmagania w historii naszego klubu!

trener Paweł Maślej

WALKI JUDO 2013